toggle

Rozpoczęliśmy przenosimy Magnum Areny. Od lipca 2019 do Lutego 2020 Magnum jest nieczynne.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z przenosinami na naszym facebook'u.

 

Budynek areny to stary szpital stoczniowy mieszczący się w ścisłym Centrum Gdańska.

Na potrzeby rozgrywek zaadaptowano 6 pięter o łącznej powierzchni około 3500 m2. Obiekt został zabezpieczony i pozbawiony niebezpiecznych elementów. Po piętrach poruszamy się dwiema klatkami schodowymi: szeroką i wąską.

Każde piętro zostało specjalnie zaprojektowane tak, aby rozgrywki były różnorodne. Dla przykładu drugie piętro to trochę warsztat samochodowy, a czwarte to plac budowy. Piąte dla innego przykładu to przychodnia/szpital. Resztę poznacie w trakcie gry.

A gry zaczynamy od klasycznej rozgrzewki, po której przechodzimy dalej i w zależności od tego czy jesteście u nas pierwszy czy kolejny raz proponujemy mniej lub bardziej zaawansowane scenariusze.

Rozgrywkę urozmaicają dodatkowe przejścia pomiędzy pokojami. Dzięki temu jest możliwość obejść przeciwnika od tyłu.

Nowa instalacja oświetleniowa umożliwia nam prowadzenie regularnych rozgrywek tak samo w dzień jak i w nocy. Arena została wyposażona w lampy LED na korytarzach i pomieszczeniach na wszystkich 6 piętrach! Zapytaj o opcję gry po godzinach otwarcia.

Tuż pod areną jest spory parking monitorowany z sąsiedniego hotelu, z którym blisko współpracujemy.

A może chcielibyście rozegrać grę w kompletnych ciemnościach? Przygotujcie tylko latarki, umówcie termin na późniejszą godzinę i gramy!

Piętro 0, czyli parter to poczekalnia, sklep, trzy mniejsze i większe szatnie, zbrojownia, biura pracownicze, a także pokój koncepcji gdzie opracowywane są nowe scenariusze i przechowujemy przedmioty i urządzenia wykorzystywane podczas gier.

Na parterze mamy również sklep i serwis z artykułami ASG.

Na powyższym terenie mogą Państwo używać naszej broni, której przykładowe modele mogą Państwo zobaczyć w naszej zbrojowni. Możecie też korzystać z własnych karabinków o ile zostały dostosowane do warunków walki w bliskim starciu (340fps).

Do Państwa dyspozycji jest również sala restauracyjna w sąsiadującym z nami Hotelu Gryf. Tam również możemy dla Państwa zarezerwować opcję wykąpania się po grze.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś/chcielibyście obejrzeć teren przed zarezerwowaniem gry w ASG Paintball Gdańsk czy wydarzenia zapraszamy na spotkanie po uprzednim umówieniu się. Oprowadzimy, pokażemy, poznamy się :) 

 

Obsługujemy do dwóch gier odbywających się w tym samym czasie. Gry te są zupełnie od siebie niezależne. Zamknij W przypadku problemów z wyświetlaniem kalendarza - Otwórz kalendarz w nowym oknie