toggle

Rozpoczęliśmy przenosimy Magnum Areny. Od lipca 2019 do Lutego 2020 Magnum jest nieczynne.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z przenosinami na naszym facebook'u.

Nasza zbrojownia to niezwykłe miejsce na mapie miasta Gdańsk. To doskonale wyposażony magazyn broni, pełen różnorodnego, specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości, do którego dostęp może mieć… każdy z Was. W jaki sposób?

Gry paintaballowe ASG nowej generacji

Po prostu wybierz się do nas wraz z rodziną albo znajomymi i spędź niezapomniane godziny na emocjonującej i wciągającej zabawie. Szczególnie polecamy nasze nowoczesne gry paintball ASG. Przed każdą grą uczestnicy wybierają sprzęt, z którego będą korzystać. Najważniejsze kryterium wyboru to wielkość karabinku. Dłuższa lufa oznacza lepszą precyzję, ale trzeba mieć na uwadze, że trudniej operować takim karabinkiem w ciasnych pokojach. Ważny jest też model. Jednej osobie bardziej pasują "kałaszki", druga woli MP5-tki. Na szczęście w naszym magazynie każdy znajdzie rodzaj broni, który najbardziej mu odpowiada.

Prawdziwy arsenał broni

Zbrojownia w mieście Gdańsk jest doskonale wyposażona. Znajdziecie u nas ok. 60 karabinków i pistoletów maszynowych, między innymi karabiny G36, M4, AK oraz MP5, a w najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić również inne modele. Wszystkie karabinki zasilane są akumulatorami LiPo. Prędkość wylotowa wystrzeliwanych kulek to aż 280-320 [fps]. Wszystkie posiadane przez nas karabinki cechuje wysoka jakość. Bardzo dbamy o sprzęt i sprawdzamy go za każdym razem, nim wydamy go Klientowi, bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest to element całej rozgrywki. Najwyższej klasy, profesjonalny sprzęt, regularnie serwisowany i sprawdzany to podstawa płynnej, bezproblemowej gry. Dbamy o to, byś w jej trakcie zajmował się jedynie zabawą i nie musiał martwić o sprzęt. Jednakże jeśli wybrany sprzęt z jakichś powodów nie spełnił Twoich oczekiwań, koniecznie zgłoś to obsłudze – dołożymy wszelkich starań, by prędko rozwiązać problem.

  • Wszystkie karabinki cechuje wysoka jakość. Dbamy o sprzęt i sprawdzamy go za każdym razem, bo wiemy jak ważny jest to element całej gry.
  • Wszystkie karabinki zasilane są akumulatorami LiPo. Prędkość wylotowa wystrzeliwanych kulek to 280-320 [fps]
  • Istnieje możliwość gry z własnym sprzętem. Dopuszczamy karabinki z prędkością wylotową kulki nie przekraczającą 340 [fps].
  • Jeśli wybrany sprzęt nie spełnił Twoich oczekiwań, koniecznie zgłoś to obsłudze!

Gdynia, Sopot, Trójmiasto? Magnum Arena jest blisko

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Nasza dogodna lokalizacja sprawia, że prosto i szybko można do nas dojechać również z innych, pobliskich miast, takich jak np. Gdynia czy Sopot. Jeśli więc zamieszkujesz albo odwiedzasz Trójmiasto i szukasz wspaniałej rozrywki, koniecznie wpadnij do nas. Uwaga - istnieje również możliwość gry z własnym sprzętem. Dopuszczamy karabinki z prędkością wylotową kulki nieprzekraczającą 340 [fps].

Już teraz nowa oferta gier na krótkie pistolety. 

Obsługujemy do dwóch gier odbywających się w tym samym czasie. Gry te są zupełnie od siebie niezależne. Zamknij W przypadku problemów z wyświetlaniem kalendarza - Otwórz kalendarz w nowym oknie