toggle

Wszystkie scenariusze zostały opisane i rozrysowane w naszych katalogach gier, który udostępniamy graczom na czas rozgrywki. Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdy scenariusz od ręki w ciągu 1 do 10 minut. Zapytajcie o katalog swojego animatora rozgrywki.

Gry rozbudowane to warianty rozgrywki będące prawdziwym wyzwaniem dla graczy.

Te scenariusze są polecane dla doświadczonych graczy, którzy mają nie tylko doświadczenie w ASG, paintballu czy paintballu laserowym. Tu wymagana jest również znajomość obiektu Magnum Areny ASG Gdańsk.

Często scenariusze zostają wykonane częściowo a zwycięzca jest niejednoznaczny.

Counter-Strike 3BS: rozwinięta gra Counter-Strike. Tu drużyna terrorystów musi wysadzić 3 miejsca i zabić jak najwięcej zakładników. Druga drużyna musi uratować jak najwięcej zakładników przed wysadzeniem wszystkich miejsc.

Demolition: szczegóły w trakcie imprezy. Gra może zostać przygotowana, jeśli wszyscy uczestnicy mają ukończone 18 lat.

Get rich or di tryin: szczegóły w trakcie imprezy. Drużyny wyposażone w mapę rozwiązują kolejne zagadki. Gra inspirowana grami typu escape room.

Scenariusz realizacyjny: drużyna realizacyjna wykonuje kolejne zadania na kolejnych piętrach, druga w tym czasie utrudnia wykonywanie zadań. Drużyna przeszkadzająca może w ogóle uniemożliwić wykonanie zadań.

Shahid: szczegóły w trakcie imprezy.

Poszukiwacze przygód: gracze konstruują urządzenia w oparciu o przygotowaną instrukcję.

 

Scenariusze rozbudowane gier paintball ASG celowo nie ma opisów szczegółowych. Są to dla nas wyjątkowe gry opracowane specjalnie dla szpitala stoczniowego, gdzie prowadzimy rozgrywki. Chcielibyśmy też, aby nasza konkurencja nie podebrała tak łatwo naszych pomysłów na wyjątkowe typy rozgrywki.

Obsługujemy do dwóch gier odbywających się w tym samym czasie. Gry te są zupełnie od siebie niezależne. Zamknij W przypadku problemów z wyświetlaniem kalendarza - Otwórz kalendarz w nowym oknie