Ładowanie...

Zbrojownia

Wybierz spluwę i ruszaj do gry

Nasza zbrojownia to niezwykłe miejsce na mapie miasta Gdańsk. To doskonale wyposażony magazyn broni, pełen różnorodnego, specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości, do którego dostęp może mieć… każdy z Was. W jaki sposób?

Wystarczy przyjść na grę do nas. Zdecydujcie, czy wolicie zagrać sprzętem mocniejszym (do 1,07J), czy tym o mniejszej mocy (do 0,58J). Także dla każdego coś dobrego. Zarówno dla osób młodszych i starszych, mężczyzn i kobiet.

Karabinki mocniejsze

Dla kogo?

Większość naszych klientów wybiera właśnie ten wariant sprzętu. Karabinki z większą mocą świetnie sprawdzą się podczas wieczoru kawalerskiego, czy imprezy firmowej samych mężczyzn. Jeśli szukasz pełnych doznań z zabawy i jednocześnie nie obawiasz się zabawy z wyraźniejszymi trafieniami to właśnie jest gra dla Ciebie. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat.

Czy to jest bezpieczne?

Może to brzmieć trochę strasznie. Spokojnie. System jest przystosowany do bezpiecznej zabawy dla mężczyzn szukających silniejszych doznań. Maski, które otrzymujecie w ramach pakietu wyposażenia zapewniają pełne bezpieczeństwo. Dopiero zdejmując maskę narażasz się na poważną kontuzję.

Czy to jest bolesne?

Jeśli obawiasz się bólu od trafienia wybierz karabinki o mniejszej mocy. Tutaj trafienie z bliska może być bolesne, a strzelamy z każdej odległości. Choć zdecydowanie mniej, niż przy klasycznym paintballu.

Strzelanina w pełnym tego słowa znaczeniu.

Karabinki o mniejszej mocy

Dla kogo?

Mniejsza moc to wariant przeznaczony dla młodszych uczestników lub osób obawiających się bólu od trafienia. Wszystkie kobiety mają jednak niższy próg bólu, więc ten wariant sprzętu jest również dla Was. Gra nabiera trochę innego wymiaru. Bo przestajemy się bać trafień, więc chętniej atakujemy.

Czy to jest bezpieczne?

Tak, jest to w pełni bezpieczne. Trafienia nawet w odsłoniętą część ciała, czy z bardzo bliska są jak ukłucie. Trochę zapiecze i tyle.

Czy to może być bolesne?

Jeśli ktoś jest bardzo delikatny to rzeczywiście, również te karabinki będą nieodpowiednie. Trzeba pamiętać, że jednak jesteśmy na grze, gdzie strzelamy do siebie, a kulka leci na dość dużą odległość. Wiele osób mówi, że tego w ogóle nie czuć. Spotykamy się jednak z opiniami, że nawet te słabsze karabinki są mocne.

 

Urodziny Małego Komandosa w Gdańsku? Gracze w wieku 10-14 lat korzystają u nas z karabinków opisywanych w tej części.

Wieczór panieński w Gdańsku może być jeszcze ciekawszy. Karabinki o obniżonej mocy to sprzęt przeznaczony właśnie dla Was, dziewczyny.

Uważamy, że wysoka jakość sprzętu to podstawa dobrej zabawy

Karabinek po każdej grze jest przestrzeliwany pod kątem mocy, zasięgu oraz mocy. Następnie ładowane są akumulatory i uzupełniana amunicja. Dopiero wówczas karabinek trafia gotowy na ścianę zbrojowni.

Dbamy o to, byś w trakcie rozgrywki zajmował się jedynie zabawą i nie musiał martwić o sprzęt. Jednakże jeśli wybrany sprzęt z jakichś powodów nie spełnił Twoich oczekiwań, koniecznie zgłoś to obsłudze – natychmiast rozwiążemy problem lub wybierzesz sobie nowy karabinek.

 

Możesz wziąć udział w grze z własnym sprzętem z dostosowaną mocą do 340fps na kulkach 0,2g oraz 1,07J przy cięższych kulkach.

Jeśli szukasz rozgrywki na najwyższym poziomie, z najlepszym sprzętem

Sprawdź nasze karabinki z kategorii Premium tutaj: Opis karabinki Premium