Ładowanie...

Atrakcje turystyczne Gdańsk, Gdynia, Sopot, czyli urokliwe i szalone Trójmiasto

Atrakcje dla aktywnych w Trójmieście

Magnum Arena wśród najciekawszych atrakcji dla dzieci i dorosłych w Trójmieście

Trójmiasto, czyli Gdańsk Gdynia i Sopot to bardzo popularny kierunek dla wszystkich szukajcych pięknego miasta pełnego atrakcji turystycznych i możliwości biznesowych. Przedstawiamy Państwu jedno z ciekszych miejsc na mapie Aktywnych atrakcji Trójmiasta czyli: Magnum Arenę

Czym jest Magnum Arena

Magnum Arena to olbrzymia hala gdzie prowdzone są rozgrywki w paintball ASG. Różne poziomy mocy strzałów pozwalają bawić się zarówno dzieciom od 10 lat jak i dorosłym. Doświadczeni instruktorzy i pełne zaplecze sprzętu zapewniają zabawę na wysokim poziomie.

Do dyspozycji graczy jest pełna zbrojownia świetnych karabinków, czystych i pachnących mundurów i rękawic i co bardzo ważne przy grach tego typu: rewelacyjne maski, które nie parują zapewniając pełen komfort zabawy. Scenariusze podzielone na kategorie dopasowane pod kątem doświadczenia i preferencji grupy.

 

Dołącz do innych lub zarezerwuj grę prywatną

Na Magnum Arenie można zagrać nawet we dwójkę 1vs1 (gra typu Duel). Najlepsze gry prywatne są od 6 osób. Maksymalnie na jednym torze może grać nawet 22 osoby. Są tutaj dwa tory, więc maksymalnie może grać nawet 44 osoby jednocześnie.

A może myślisz, aby przyłączyć się do innych? Nie ma problemu. Gry otwarte to okazja aby zagrać z innymi w formie rekreacyjnej zabawy. Taka opcja jest w każdy wtorek 18:30, czwartek 18:30, soboty 10:30 i niedziele 18:30. Bez względu na to czy masz swój sprzęt czy chciałbyś wypożyczyć.

Rezerwacje przyjmowane są od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 – 23:00.

Można skorzystać z formularza rezerwacji, telefonu, maila, facebooka, instagrama… właściwie każdej formy, która jest wygodna dla Ciebie.

 

Paintball ASG czyli nowa forma gry paintballowej

 

Paintball ASG to forma gry paintballowej, w której korzystamy z karabinków które wyglądają jak prawdziwa broń. Podczas rywalizacji dwóch drużyn strzelamy do siebie kulkami bez farby wzajemnie eliminując z gry. Kulki są białe lub fluoroscencyjne dzięki czemu widzę że trafiam, trafiony widzi że dostał no i oczywiście czuje to trafienie. Dzięki temu, że nie ma farby w kulce gra jest czysta. Brak farby to jeszcze jeden duży atut, a mianowicie waga kulki jes niższa. Dzięki czemu możemy strzelać z każdej odległości co nadaje jeszcze większego realizmu i dynamiki zabawie.

Magnum Arena stawia na scenariusze – gracze aby wygrać muszą wykonać zadanie lepiej lub szybciej niż przeciwnik. Wzystko wzajemnie się napędza i wymaga sporego wysiłku fizycznego. 

Porównanie paintball klasyczny do paintball laserowy i paitball asg

Skoro kulka nie zostawia plamy to jak poznać że kogoś trafiłem? No właśnie! Kulka wcale nie musi zostawiać plamy. Kulki ASG widać więc widzę, że trafiam a trafiony widzi że został trafiony. Dodatkowo kulkę czuć (przy obniżonej mocy) a trafienia mogą być bolesne (przy pełnej mocy) generując duże ilości adrenaliny.

A to można oszukiwać, ktoś powie. Oczywiście, szukać okazji do oszustwa można tak samo w paintballu jak i grając w karty czy monopol. Tutaj natomiast przy wymianach ognia z odległości 5-15 metrów średnio jest to po prostu psucie zabawy sobie i całej swojej ekipie przyjaciół.

Trafienia mogą nie być bolesne. Karabinki na Magnum Arenie mają dostosowaną moc i w zależności od oczekiwań graczy używamy sprzętu o obniżonej mocy lub pełnej mocy. Choć trzeba pamiętać, że osoby bardziej delikatne mogą mimo wszystko odczuwać trafienia bardziej intensywnie.

Szczegółowo czym jest Paintball ASG

 

Atrakcje dla dzieci i dorosłych w Trójmieści

Magnum Arena jako miejsce dostosowane również dla dzieci

Najmłodsi uczestnicy mają 10 lat. Już w tym wieku dzieci poradzą sobie z wyzwaniami stawianymi podczas gry. Sprzęt jest dość ciężki, więc młodsi gracze nie dadzą rady nosić karabinków. Rodzinne rozgrywki są dodatkowo objęte zniżką -10zł.

Dla starszych graczy i poszukiwaczy pełnej adrenaliny jest przygotowany sprzęt o pełnej mocy zapewniający bardzo silne doznania.

Oferta skierowana jest dla grup z okazji urodzin dla dzieci i dorosłych, na imprezy firmowe i integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie. Wiele osób przychodzi bez okazji. Wielu szuka form aktywnego spędzenia czasu.

Przebieg wydarzenia jest dostosowany do charakteru imprezy. Na wieczory kawalerskie przewidziane są wyzwania dla Pana Młodego a na gry  firmowe i integracyjne są zaawansowane scenariusze.

Zobacz pełną ofertę TUTAJ

Scenariusze i rozgrywka

Rozgrywki prowadzone są przez instruktorów, którzy od początku towarzyszą grupie. Zarówno podczas przygotowań jak i później podczas samej gry. Dbamy o bezpieczeństwo i jakość zabawy. Zadbamy o Was na Magnum Arenie w Gdańsku jak nigdzie indziej :)

Atrakcje w Trójmieście muszą wyróżniać się czymś na tle konkurencji. Dlatego przygotowane zostały przeróżne scenariusze: proste, dynamiczne i zaawansowane. Dodatkowo z okazji wieczoru kawalerskiego w Gdańsku czy urodzin dla dzieci możemy przygotować specjalne wyzwania co świetnie wpisuje się w charakter imprezy.

Całość zajmuje w wariancie skróconym 1h + przygotowania lub w wariancie optymalnym 1,5h + przygotowania, lub wariant rozszerzony 2h + przygotowania.

Zazwyczaj w trakcie 1,5h gry udaje się rozegrać 4-6 różnych gier.

Jakie scenariusze mogą być rozegrane TUTAJ

 

 

Jakiego sprzętu używamy podczas zabawy

„Uważamy, że tylko bardzo dobry sprzęt może zapewnić bardzo dobrą zabawę. I tego się trzymamy.”

Standardem jest regularna wymiana sprzętu na nowy i kontrola stanu technicznego. Karabinki muszą spełniać 3 parametry: odpowiedni zasięg,  właściwa moc i reakcja układu.

Do dyspozycji graczy są dwa poziomy mocy:

– obniżona moc dla dzieci i szukających spokojniejszej zabawy

– pełna moc dla graczy szukających pełnej adrenaliny

 

Oraz trzy klasy jakościowe:

-> Standard – karabinki o dobrych parametrach zapewniające zabawę na dobrym poziomie
-> Premium – karabinki znacznie szybsze, precyzyjniejsze i lepiej wykonane. Zapewniają zaskakujące parametry
-> PremiumTracer – karabinki Premium z amunicją świecącą Tracer. Doskonale widać pociski jak lasery co gwarantuje najlepszą zabawę

 

Maski Valken w dwóch kolorach dla dwóch drużyn. Ich najważniejsze cechy to: NIE PARUJĄ, okulary mieszczą się pod maską, nie ograniczają widoczności, są wygodne i zapewniają pełne bezpieczeństwo. Maski myte dwuetapowo więc są higienicznie czyste

Mundury to bluzy i spodnie. Zawsze czyste i pachnące na bieżąco prane i suszone w obiektowej pralni. Porządne rękawice i kominy na szyję.

Jest wiele rozmiarów więc doposujemy sprzęt do Was.

Buty zabieramy swoje. Spokojnie, nic im się nie stanie

Obiekt

Magnum Arena mieści się w zabytkowej hali z 1910 roku, dawnych zakładów naprawy taboru kolejowego (ZNTK) w Gdańsku przy ulicy Siennickej 25B. Budynek jest w pełni zadaszony, pogoda nie wpływa na udział w grze, działamy cały rok.

Gramy na hali o powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Całość podzielona jest na dwie części: dwie szatnie i dwie mapy dla dwóch grup grających niezależnie.

Mapy różnią się od siebie całkowicie. Jedna jest przeznaczona do gry szybszej druga do bardziej skradankowej. W zależności od rodzaju gry zmieniamy pola w trakcie gry.

Na miejscu dostępne toalety i prysznice, szatnie z szafkami, bezpłatny parking, taras widokowy do obserwacji gry, sala na organizację przyjęcia urodzinowego dla dzieci i dorosłych.

Nasze dodatkowe pomieszczenia to pralnia, stacja dezynfekcji, serwis, szwalnia dla mundurów i inne zaplecza.

Jak wygląda obiekt TUTAJ

 

Cennik atrakcji

Ile to kosztuje?

Koszt gry zależny jest od terminu, długości gry i klasy sprzętu.

Najlepiej sprawdzić cennik dostępny tutaj: https://www.magnumarena.pl/cennik-2/

Przykładowe pozycje z cennika:

– Sobota dorośli z karabinkami standard 1,5h + przygotowania: 139zł/os

– Niedziela dzieci/rodzinnie karabinki obniżona moc 1h + przygotowania: 89zł/os

– Czwartek na godzinę 12:00 dzieci/rodzinnie karabinki obniżona moc 1h + przygotowania: 69zł/os

– Piątek dorośli karabinki z najwyższej klasy technologiczne PremiumTracer 2h + przygotowania: 219zł/os

 

Dostępne promocje dla studentów, dzieci, rodzin a także HappyHours na godziny cieszące się mniejszym zainteresowaniem.

 

Inne inspirujące propozycje atrakcji turystycznych Trójmiasta

Atrakcje dla aktywnych w Trójmieście

Atrakcji turystycznych w Gdańsku nie brakuje. Jest to miasto, które zaskakuje na każdym zakręcie. Potwierdzeniem tej tezy jest między innymi:

 • Magnum Arena Gdańsk – adrenalina? Z pewnością można zaznać jej w tym miejscu, które oferuje wyjątkową rozgrywkę dla wielu osób – w tym dla dzieci od 10 roku życia. Dzięki starannie przygotowanym lokacjom na dwóch różnych torach gry, które symulują budynki i pomieszczenia, gra nabiera tempa, jest dynamiczna i wymagająca, a przy tym działa na wyobraźnię. W trakcie zabawy, poza strzelaniem, uczestnicy wykonują różnorodne zadania, takie jak walka o flagę, rozbrajanie bomby, czy też napad na bank. Gra się nowoczesnym systemem paintball ASG, czyli replikami broni palnej. Amunicję stanowią kulki kaliber 6 mm – są one lekkie, dzięki czemu energia trafienia jest mniejsza. Są one również bez farby, dlatego też rozgrywka jest w pełni czysta i przebiega w duchu sportowej rywalizacji. Przeglądając atrakcje turystyczne w Gdańsku z pewnością nie można ominąć tego miejsca. Osoby chcące spędzić aktywnie swój wolny czas bez okazji, czy też organizując wieczór panieński lub wieczór kawalerski, znajdą tutaj przepis na udany wyjazd,
 • stadion w Letnicy to miejsce dla każdego miłośnika piłki nożnej. Na miejscu można poznać historię zespołu Lechia Gdańsk oraz zjechać na tyrolce z pięknym widokiem „stadionu z bursztynu”. Znajdziecie tam również inne atrakcje dla dużych i małych,
 • GoKarty – wyścigi rozpędzonych pojazdów na torze ze znajomymi to pełna emocji rozrywka, którą w Trójmieście można znaleźć w kilku miejscach. Jedną z nich jest tor na Morenie w Gdańsku, kolejny tor jest na Letnicy. Jest też jeden w Sopocie. Który lepszy? Trudno powiedzieć :)
 • Pokoje ucieczki czyli popularne Escape Roomy to nadal ciekawe i atrakcyjne miejsca zwłaszcza, że są modernizowane i zmieniane. Tym samym wycieczka do escape room jako element zabawy czy imprezy to spoko opcja
 • Quady w kaszubskich lasach – kolejny ciekawy punkt na mapie atrakcji w okolicy Trójmiasta. Wsiądź za stery maszyny i ruszaj poobcować z przyrodą aktywnie
 • Muzeum Iluzji – czym cię zaskoczy gdańskie muzeum iluzji?
 • Rejs, a może raczej rajd łodzią motorową po morzu – jeśli tego jeszcze nie przeżyliście to w Gdańsku jest taka możliwość. Sprawdźcie sami możliwości jakie daje Trójmiasto
 • ścianka wspinaczkowa w Oliwie, jak i we Wrzeszczu – wspinaczka to coraz bardziej popularny sport, którego warto jest spróbować. Dzięki dużej ilości torów o różnym poziome trudności jest to ciekawa propozycja – zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze wspinaczką,
 • park rozrywki w lesie i otwartej przestrzeni blisko Sopotu, na początku Gdyni – to miejsce, w którym ciekawie można spędzić czas z całą rodziną, jak i z przyjaciółmi. Nie brakuje tu takich atrakcji, jak: paintball, off-road (przejażdżka terenowa Nissanem po trudnym terenie wraz z instruktorem), park linowy, czy też quady,
 • aquaparki w Sopocie i Redzie – aquapark to miesce, gdzie warto udać się po godzinach zwiedzania, jak i w przypadku niepogody,
 • przepiękne ścieżki rowerowe w rezerwatach, parkach i na bulwarach nadmorskich – ciekawe miejsca w Gdańsku, jak i w Gdyni oraz Sopocie można również odwiedzić rowerem. Trójmiasto słynie z malowniczych tras nadmorskich i pod względem infrastruktury rowerowej uznawane jest wręcz za lidera na terenie Polski. Dzięki temu, zaczynając swoją podróż w Gdańsku, można nie tylko zachwycać się pięknymi widokami, ale i odwiedzić, np. Muzeum Bursztynu, Europejskie Centrum Solidarności, czy też molo w Sopocie,
 • parki trampolin – to ciekawe miejsce w Gdańsku, gdzie można dać upust swojej energii. To propozycja dla rodzin z dziećmi, jak i dla akrobatów oraz freestylowców. Trampoliny sportowe, jak i te specjalne, o dużych rozmiarach, pozwalają nie tylko wysoko się wybić, ale i wypróbować ciekawe triki. Większość obiektów tego typu zajmuje się również organizacją specjalnych eventów, takich jak imprezy urodzinowe, dzięki czemu można zrobić niespodziankę solenizantowi, jak i zapewnić wyjątkową atrakcję gościom,
 • narty wodne – sport sezonowy i niezwykle interesujący. Jazda na nartach za motorówką z pewnością jest nie tylko widowiskowa, ale i ekscytująca. Jest to atrakcja turystyczna w Gdańsku, z której trzeba skorzystać latem. W przypadku większej ilości osób można wybrać również speedboat, czy też skutery wodne.

Ciekawe miejsca w Gdańsku, Gdyni i Sopocie sprawiają, że Trójmiasto można odwiedzać latem, jaki i zimą. Wyszczególniliśmy atrakcje, które spodobają się zarówno grupie przyjaciół, jak i rodzinie z dziećmi, jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie. To jednak nie wszystko, gdyż miejscowości, położone na Pobrzeżu Gdańskim oraz Pojezierzu Wschodniopomorskim mają dużo więcej do zaoferowania!

 

Każdego roku atrakcje Gdańska przyciągają do tej malowniczej miejscowości mnóstwo zwiedzających. I nic w tym dziwnego, gdyż w tym zakątku Polski nie da się nudzić! Ciekawie spędzić mogą tu czas zarówno dorośli, którzy pragną się odprężyć, jak i rodziny z dziećmi. Nie od dzisiaj również wiadomo, że Trójmiasto to świetny wybór, jeżeli chodzi o planowanie urodzin, wieczoru kawalerskiego, czy też wyjątkowej rocznicy. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy listę ciekawych miejsc w Gdańsku – sprawdź ją i daj się zaskoczyć!

 

Gdańsk – co warto zwiedzić?

Atrakcje w Gdańsku pozwalają nie tylko dać upust swojej energii. Dzięki przyjemnej dla oka infrastrukturze można podziwiać liczne obiekty i poznać historię tego miejsca, która z pewnością warta jest odkrycia. Zwiedzając te tereny warto jest zobaczyć:

 • Długi Targ w Gdańsku oraz całą jego okolicę, po której można przejść się wąskimi oraz klimatycznymi uliczkami, przy okazji zwiedzając dwór Artusa (obiekt niezwykle reprezentacyjny, w którym mieści się muzeum), Bramę Wyżynną (wzniesioną w XVI wieku) i wiele innych. Na samo zwiedzanie okolicy warto jest zarezerwować cały dzień,
 • Stocznię Gdańską –  to bardzo ważne miejsce historyczne, któremu warto przypatrzeć się bliżej. Obecnie tereny stoczni można śmiało zwiedzić. Naturalnie zakłady przemysłowe wciąż są czynne, przez co nie są dostępne dla zwiedzających. Stocznia to atrakcja w Gdańsku, którą wręcz należy umieścić w planie swojego zwiedzania,
 • Góra Gradowa – z jej szczytu pięknie widać gdańskie śródmieście,
 • Biskupia Górka – szukając atrakcji turystycznych w Gdańsku nie można pominąć tej dzielnicy, która uznawana jest za jedną z najstarszych w tym malowniczym mieście. Na jej szczycie znajduje się dawne schronisko młodzieżowe im. Pawła Beneke – z pewnością warto jest obejrzeć jego okolicę,
 • Park Oliwski i Park Oruński – do ciekawych miejsc w Gdańsku trzeba zaliczyć te dwa zielone obszary, które pozwolą nacieszyć oczy zielenią i odpocząć od miejskiej infrastruktury. Na ich terenie również jest co zwiedzać. W przypadku Parku Oliwskiego warto zajść do ogrodu botanicznego, czy też stanąć koło Groty Szeptów. Park Oruński natomiast zachwyci odwiedzających pięknymi stawami, a także malowniczymi ścieżynkami,
 • Bulwar nadmorski, plaże na Stogach, Jelitkowo i Brzeźno,
 • Westerplatte – do ciekawych miejsc w Gdańsku z pewnością należy również cały szlak turystyczny Westerplatte, gdzie idąc spacerem można między innymi zobaczyć schron i wieżę obserwacyjną, czołg T-34, Cmentarz Obrońców, Warownie, jak i Kopiec – Pomnik Obrońców Wybrzeża,
 • Wrzeszcz i uliczka Wajdeloty – warto poświęcić tym miejscom trochę uwagi i pooglądać zabudowę, charakterystyczną dla końca XIX wieku,
 • ulicę Łąkową i Bastion św. Gertrudy,
 • Muzeum II Wojny Światowej – są takie atrakcje i miejsca ciekawe w Gdańsku, koło których nie można przejść obojętnie. Do jednych z nich należy właśnie Muzeum II Wojny Światowej. Budynek zajmuje powierzchnię aż 23 tysięcy m², a sama wystawa główna 5 tysięcy m²,
 • Muzeum Solidarności – atrakcją Gdańska jest również Muzeum Solidarności, w którym znajdują się wystawy tymczasowe, jak i wystawa stała, przybliżająca historię Solidarności i tego, jak wpłynęła ona na Europę. Na zwiedzanie siedmiu sal, rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach budynku, warto nastawić się na około dwie godziny zwiedzania.

 

Gdynia – co warto zobaczyć?

Ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne Gdańska są niezwykle interesujące, warto jednak przy okazji zwiedzania udać się do Gdyni, aby tam zobaczyć:

 • Klif Orłowski – jest to stromy klif, który podczas spaceru plażą prezentuje się niezwykle majestatycznie. Ciągnie się on aż 650 metrów i chętnie jest uwieczniany na fotografiach,
 • Bulwar Nadmorski – jego długość to około 1,5 km malowniczej trasy, którą można sobie pospacerować,
 • Torpedownia “Tkacz” w Babich Dołach – znajduje się ona 300 metrów od brzegu i chętnie obserwowana jest przez mieszkańców, jak i turystów. Przez lata, nieremontowana popadła w ruinę, jednak wciąż przykuwa uwagę,
 • Statki muzea: ORP Błyskawica oraz Dar Pomorza – mówiąc o atrakcjach turystycznych w Gdańsku i okolicach nie można również zapomnieć o tych muzeach. Na Błyskawicy miłośnicy historii mogą zapoznać się z nowoczesną wystawą, a także obejrzeć oryginalne elementy uzbrojenia okrętowego. Odwiedzając natomiast Dar Pomorza można zwiedzić między innymi maszynownię, międzypokład, pomieszczenie oficerskie, pokład i wiele innych,
 • Skwer Kościuszki,
 • Akwarium Gdyńskie MIR – jest to obiekt, w którym znajdują się nowoczesne wystawy, prezentujące, np. wodne zwierzęta ze świata, rafy koralowe, a także warunki panujące w Amazonii, czy też na styku wody i lądu. Tego typu atrakcja w Gdyni spodoba się rodzinom z dziećmi.

 

Atrakcji w Gdańsku, a także w całym Trójmieście – jak widać – jest całe mnóstwo, dzięki czemu każdy, niezależnie od wieku, czy też sposobu spędzania wolnego czasu, z pewnością znajdzie coś dla siebie i to o każdej porze roku!

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Wyznacz trasę
Kontakt
Skontaktuj się
z nami
Mailowy
Mailowy
Telefoniczny
Telefoniczny

Masz pytania?

Napisz do nas
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Znajdź swoje pytanie i odpowiedź

Prosimy o umawianie gier i wizyt :)

Na arenie jesteśmy o nieregularnych porach i nie zawsze można nas zastać. Dlatego jeśli wybierają się Państwo do nas prośba o kontakt celem umówienia spotkania :)

 

Godziny pracy podane w wizytówce Google są poglądowe i odnoszą się do godzin pracy telefonicznej obsługi klienta.

 

Mamy bardzo dużo rezerwacji więc jeśli Państwo nie umówicie wcześniej gry – wówczas pomimo Państwa przyjazdu gra może się nie odbyć.

Ile to kosztuje ?

Przykładowe pozycje z cennika

 • 1,5h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem w sobotę to 120zł/os

 

 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem w sobotę 90zł/os

 

 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem w poniedziałek o 10:00 to 60zł/os

 

 • 1,5h + przygotowania z pakietem Premium w niedzielę to 150zł/os

 

Cennik szczegółowy znajduje się tutaj: [KLIKNIJ LINK]

 

Aktualne promocje i rabaty: [KLIKNIJ LINK]

 

Zapraszamy do umówienia bezpłatnej gry demo. Zagrajcie i sami się przekonajcie :)

 

Jak zarezerwować grę ?

Wypełnij formularz rezerwacji dostępny na stronie

 

Napisz do nas maila na bok@magnumarena.pl lub skontaktuj się na facebook’u

 

Zadzwoń pod numer: 505978511

Jak to wygląda? Jak przebiega rozgrywka ?

 1. Każda rozgrywka prowadzona jest przez przypisanego do grupy instruktora, który zajmuje się przygotowaniami, tłumaczeniem zasad i kwestii technicznych oraz prowadzeniem gry.
 2. Najpierw przygotowujemy i ubieramy się w szatni. Później wybieramy karabinki.
 3. Rozgrzewka, czyli scenariusz pozwalający graczom poznać na czym polega zabawa przy prostej szybkiej grze.
 4. Kolejne gry to już szybkie dynamiczne rozgryki typu Flagi czy Dominacje oraz zaawansowane typu Napad na bank czy Counter-Strike
 5. Zejście do szatni i zdanie sprzętu po upływie czasu
 6. Przyjęcie lub spotkanie w sali imprezowej jako opcja na zakończenie zmagań

Czy to boli ?

 • Dysponujemy dwoma poziomami mocy do wyboru: silniejsze karabinki dla pełnej adrenaliny i silniejszych wrażeń po trafieniach oraz obniżona moc dla osób szukających spokojniejszej zabawy, gdzie trafienia są bezpieczne nawet dla osób w wieku 10 lat

 

 • Kulka jest znacznie mniejsza niż w klasycznym paintballu. Tym samym energia pocisku jest znacznie niższa. Lecz wrażenia nadal mogą być nieprzyjemne z racji kłującego efektu trafienia. Obniżona moc karabinków niweluje te wrażenia do minimum z zachowaniem wystarczających paramterów zasięgu i celności

Minimalny wiek uczestnika ?

 • W grze nie powinny brać udziału osoby młodsze niż 10 lat

 

 • Minimalny wiek uczestnika to 10 lat

 

 • Młodsi uczestnicy niż 10 lat mogą mieć problem z obsługą karabinków

 

 • Problem może dotyczyć również wagi karabinka. Nierzadko również gracze w wieku 10 lat zwracają uwagę, że sprzęt sporo waży

 

 • Gracze w wieku 10 lat są już na tyle samodzielni, że potrafią sprostać wymaganiom bezpieczeństwa, czy poziomowi trudności rozgrywek

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach
12:00-20:00
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.