Ładowanie...

Jak przygotowujemy sprzęt?

Dla Państwa komfortu dokładamy wszelkich starań, aby karabinki asg były w pełni sprawne, ubrania świeże i higieniczne, a arena uporządkowana.

Wprowadziliśmy standardy jakości oraz systemowe rozwiązania celem uniknięcia uchybień. Stale kontrolujemy się wzajemnie, czy wszystko zostało wykonane należycie. Zobacz jak przygotowujemy sprzęt.

Repliki ASG – czyli sprzęt, którym się strzelamy

Przed każdą grą karabinek przechodzi tzw: zerowanie. Wymieniamy akumulator, uzupełniamy amunicję i kontrolujemy działanie mechanizmu. Karabinek powinien dobrze reagować na naciśnięcie na spust, bez niepokojących dźwięków. Magazynek dobrze siedzi w gnieździe. Wszystkie elementy są zwarte.

 

Akumulatory ładowane są ładowarkami mikroprocesorowymi Redox Alpha v2, kontrolującymi właściwe napięcie na ogniwach.

 

Po każdej grze strzelamy z karabinków celem kontroli mocy oraz zasięgu. W przypadku stwierdzenia obniżenia parametrów, sprzęt trafia na stół serwisowy.

 

Mamy na miejscu serwis tego sprzętu. Poza naszymi replikami, zajmujemy się również karabinkami naszych klientów. Prowadzimy zaawansowane tuningi oraz montaż systemu Polarstar. Nasze doświadczenie pozwala nam zająć się niemal każdym problemem i podjąć się niemal każdej modyfikacji.

Maski Valken Gotcha mi-3

Pełną ochronę twarzy oraz bezpieczeństwo zapewniają certyfikowane maski Valken mi-Gotcha 3. Ich konstrukcja jest ergonomiczna, a dzięki gumkom możemy dopasować maskę zarówno do mniejszej jak i większej głowy. Maski chronią całą twarz i mogą być założone na okulary korekcyjne, choć nie jest to całkowicie wygodne rozwiązanie.

 

Dwa kolory masek dla dwóch drużyn – łatwo się rozpoznamy kto z kim gra.

 

Po grze maski są myte gorącą wodą i mydłem. Później pryskamy je środkiem dezynfekującym Velox. Każdy gracz otrzymuje higienicznie czystą i bezzapachową maskę.

 

Zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe jest parowanie masek. Dlatego przed każdą grą smarujemy maski środkiem zapobiegającym parowaniu Abbey Antifog.

Mundury Flectarn

W ramach kompletu wyposażenia otrzymują Państwo również porządne mundury Flectarn. Dopasowujemy rozmiary z pośród 20 dostępnych dla niemal każdego.

 

Polecamy wziąć tylko bluzę mundurową. Spodnie zostawić swoje, sportowe, dresowe. O wiele wygodniej się wówczas gra.

 

O czystość naszych mundurów dba pralnia Bielik. Każdorazowo użyte mundury trafiają do wózka i tam czekają na odbiór przez pralnię.

 

Jeśli czystość munduru budzi Twoje wątpliwości – zgłoś to koniecznie obsłudze!

Rękawice PortWest

Porządne rękawice zapewniają Państwu pewność w działaniu. Po pierwsze pozwalają wygodnie działać z karabinkiem, po drugie zabezpieczają dłonie przed otarciami czy ranami.

Z wierzchu wykonane są z solidnego materiału, natomiast od wewnątrz ze skóry.

Producentem rękawic jest Port West.

Rękawice występują w 5 rozmiarach. Od bardzo małych (XS) do bardzo dużych (XXL).

Czystością rękawic również zajmuje się pralnia. Otrzymują Państwo od nas sprzęt, który albo jest bez zapachu albo pachnie Lenorem :)