Ładowanie...

Jak przygotowujemy sprzęt?

Dla Państwa komfortu dokładamy wszelkich starań, aby karabinki asg były w pełni sprawne, ubrania świeże i higieniczne, a arena uporządkowana.

Wprowadziliśmy standardy jakości oraz systemowe rozwiązania celem uniknięcia uchybień. Stale kontrolujemy się wzajemnie, czy wszystko zostało wykonane należycie. Zobacz jak przygotowujemy sprzęt.

Repliki ASG – czyli sprzęt, którym się strzelamy

Przed każdą grą karabinek przechodzi tzw: zerowanie. Wymieniamy akumulator, uzupełniamy amunicję i kontrolujemy działanie mechanizmu. Karabinek powinien dobrze reagować na naciśnięcie na spust, bez niepokojących dźwięków. Magazynek dobrze siedzi w gnieździe. Wszystkie elementy są zwarte.

 

Akumulatory ładowane są ładowarkami mikroprocesorowymi Redox Alpha v2, kontrolującymi właściwe napięcie na ogniwach.

 

Po każdej grze strzelamy z karabinków celem kontroli mocy oraz zasięgu. W przypadku stwierdzenia obniżenia parametrów, sprzęt trafia na stół serwisowy.

 

Mamy na miejscu serwis tego sprzętu. Szczegóły techniczne:

  • karabinki o normalnej mocy (silniejsze) – prędkość wylotowa od 290 do 340fps, waga kulki 0,2g, kulki Rockets. Zasilanie LiPo 7,4V 20-25C.
  • karabinki o obniżonej mocy – prędkość wylotowa od 190 do 240 fps, waga kulki 0,2g, kulki Rockets. Zasilanie LiPo 7,4V 20C
  • karabinki premium – prędkość wylotowa od 310 do 340fps, waga kulki 0,2g, kulki Rocekts. Zasilanie LiPo 11,1V 30C

Maski Valken Gotcha mi-3

Pełną ochronę twarzy oraz bezpieczeństwo zapewniają certyfikowane maski Valken mi-Gotcha 3. Ich konstrukcja jest ergonomiczna, a dzięki gumkom możemy dopasować maskę zarówno do mniejszej jak i większej głowy. Maski chronią całą twarz i mogą być założone na okulary korekcyjne, choć nie jest to całkowicie wygodne rozwiązanie.

 

Dwa kolory masek dla dwóch drużyn – łatwo się rozpoznamy kto z kim gra.

 

Po grze maski są myte gorącą wodą i środkiem myjącym. Później pryskamy je środkiem dezynfekującym Mikrozid. Każdy gracz otrzymuje higienicznie czystą i bezzapachową maskę.

 

Zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe jest parowanie masek. Dlatego przed każdą grą smarujemy maski naszym autorskim środkiem zapobiegającym parowaniu: Magnum FogFighter.

Mundury Flectarn

W ramach kompletu wyposażenia otrzymują Państwo również porządne mundury Flectarn. Dopasowujemy rozmiary z pośród 20 dostępnych dla niemal każdego.

 

Polecamy wziąć tylko bluzę mundurową. Spodnie zostawić swoje, sportowe, dresowe. O wiele wygodniej się wówczas gra.

 

O czystość naszych mundurów dbamy osobiście. Na miejscu jest obiektowa pralnia. Mundury najpierw trafiają do pralek, a następnie są wygrzewane w wysokiej temparaturze w automatycznych suszarkach.

 

Jeśli czystość munduru budzi Twoje wątpliwości – zgłoś to koniecznie obsłudze!

Rękawice PortWest

Porządne rękawice zapewniają Państwu pewność w działaniu. Po pierwsze pozwalają wygodnie działać z karabinkiem, po drugie zabezpieczają dłonie przed otarciami czy ranami.

Z wierzchu wykonane są z solidnego materiału, natomiast od wewnątrz ze eko-skóry.

Producentem rękawic jest Port West.

Rękawice występują w 5 rozmiarach. Od bardzo małych (XS) do bardzo dużych (XXL).

Czystością rękawic również zajmuje się nasza obiektowa pralnia. Otrzymują Państwo od nas sprzęt, który albo jest bez zapachu albo pachnie Lenorem (czasem Cocolino) :)