Ładowanie...

Co to jest paintball ASG?

Paintball ASG w nowoczesnym wydaniu!

Paintball ASG to pełna emocji gra drużynowa, w której strzelamy do siebie i wzajemnie eliminujemy z gry. Osoba trafiona schodzi do miejsca odrodzeń, skąd wraca do gry. Dodatkowo, poza zwykłą strzelaniną przygotowujemy różne tryby gry urozmaicające rozgrywkę, które nazywamy scenariuszami. Scenariusze gry w paintball ASG mogą być proste typu walka o flagę lub nieco bardziej skomplikowane jak na przykład Counter-Strike. Paintball ASG w Magnum Arena to jedyne takie miejsce w Trójmieście. Zapraszamy do gry wszystkich miłośników adrenaliny z Gdańska, Gdyni, Sopotu i całej Polski!

ASG vs Paintball

ASG, czyli inaczej Air Soft Guns, opiera się na używaniu podczas rozgrywki specjalnie przygotowanych replik broni palnej, które wiernie odzwierciedlają prawdziwą broń w skali 1:1. Decydując się na ASG w Trójmieście, możesz wybierać między różnymi rodzajami broni w zależności od preferencji. Klasyczny paintball wykorzystuje kulki z farbą, które są cięższe i zostawiają ślady na ubraniu. Do gry w paintball ASG używa się amunicji w postaci plastikowych kulek. Dzięki temu:

  • lepiej rozłożony środek ciężkości powoduje, że kulka leci precyzyjniej,
  • lżejsza kulka przede wszystkim mniej boli po trafieniu, a także pozwala nam strzelać z każdej odległości,
  • kulki są tańsze, a w związku z tym mamy więcej strzelania w niższej cenie.

Rozgrywka ASG jest więc mniej bolesna, czystsza, tańsza i dzięki temu przyjemniejsza!

Paintball ASG - emocjonująca rozgrywka

Sama rozgrywka ASG na Magnum Arenie w Trójmieście to tzw. CQB (close quarter battles), czyli walka w bliskim kontakcie, w terenie zurbanizowanym. Strzelamy na terenie symulującym budynki i pomieszczenia. Gra w paintball ASG jest bardzo dynamiczna oraz wymagająca. Dzięki lekkiej kulce i relatywnie małej mocy możemy strzelać do siebie z każdej odległości, co zwiększa realizm do maksimum. Często dochodzi do wymiany na odległościach 2-3 metry. Całą rozgrywkę w paintball ASG dodatkowo urozmaicają oferowane scenariusze, które dzielą się na:

  • strzelankowe,
  • dynamiczne,
  • zaawansowane,
  • specjalne.

Bez obaw – gra jest w 100% bezpieczna.

Paintball ASG to idealna rozrywka dla fanów adrenaliny!

Paintball ASG to doskonała rozrywka dla wszystkich miłośników dobrej zabawy z Gdańska, Gdyni, Sopotu i całej Polski! W Magnum Arenie zapewnimy niesamowite emocje, które sprawią, że wrócisz po więcej. Gra ASG w Trójmieście to świetna opcja także na specjalne okazje, takie jak wieczór panieński i kawalerski, imprezy urodzinowe, imprezy integracyjne i wiele innych. Nic tak nie łączy, jak gra drużynowa. Chcesz dostarczyć bliskim niezapomnianych wrażeń? Paintball ASG w Magnum Arenie to idealne miejsce na taką przygodę. Odwiedź nas, przetestuj sprzęt, a nawet zagraj próbną rozgrywkę.
Spoko, co nie?

Dlaczego my?

Różnorodne scenariusze rozgrywki
Scenariusze proste, szybkie i mniej skomplikowane oraz scenariusze zaawansowane, bardziej wymagające i nie mniej satysfakcjonujące.
Karabinki w dwóch wariantach mocy
Karabinki dla twardzieli z większą mocą oraz sprzęt dla osób szukających mniej intensywnych doznań ze strzelaniny, nawet dla graczy od 10 lat.
Świeże i czyste mundury. Dezynfekowane i nieparujące maski.
Na miejscu mamy pralnię i suszarki automatyczne. Wszystko pachnie świeżością. Maski natomiast są myte w gorącej wodzie i dodatkowo dezynfekowane środkiem Mikrozid. Przed wydaniem na maski nakładamy nasz autorski preparat zapobiegający parowaniu.
Działalność cały rok, bez wzgledu na pogodę
Mundurami i rękawicami zajmuje się pralnia Bielik. Maski natomiast są myte w wysokiej temperaturze oraz dezynfekowane płynem Velox. Maski dodatkowo pokrywane środkiem zapobiegającym parowaniu - to naprawdę działa!
Arena jest niemal w samym centrum Gdańska
Bardzo łatwo do nas dotrzeć zarówno samochodem, jak i tramwajem czy rowerem.
Specjalna oferta dla uczniów i studentów
Sami sprawdźcie naszą ofertę cenową

Sprawdź opinie o nas w Google oraz na Facebooku

Świetna rozrywka. Paintball ASG dużo lepszy od klasycznego paintballa
Karol K. (Google maj 2021)
Bardzo dobra organizacja i pozytywna energia bijąca od prowadzących. Sprzęt dobrej jakości i bardzo ciekawe zadania. Nie ma nudy i jest dużo biegania. Polecam! :)
Dominika (Google kwiecień 2021)
Swietna zabawa dla kazdego mila i profesjonalna obsluga
Tomek K. (Google kwiecień 2021)
Super miejscówka na uprawianie sportów strzeleckich!
Czysto, schludnie, miła obsługa. Możliwość wypożyczenia całego sprzętu (sprzęt czysty i zdezynfekowany).
Gorąco polecam fanom adrenaliny.
Maciej P. (Google kwiecień 2021)

Zapraszamy do współpracy

Wieczór kawalerski czy impreza firmowa w Gdańsku ?

Paintball ASG jest doskonałą opcją na urozmaicenie różnych wydarzeń. Opracowaliśmy specjalne scenariusze pod wieczory kawalerskie, proponujemy zaawansowane gry integracyjne na spotkania firmowe, urodzinowe szaleństwo i sala na poczęstunek dla gości.

 

A może wkręcisz się w grę, kupisz własny sprzęt i zaczniesz trenować regularnie? Rower, bieganie, siłownia, taniec? ASG!