Ładowanie...

Co to jest paintball ASG?

Paintball ASG w nowoczesnym wydaniu!

Paintball ASG to pełna emocji gra drużynowa, w której strzelamy do siebie i wzajemnie eliminujemy z gry. Osoba trafiona schodzi do miejsca odrodzeń, skąd wraca do gry. Dodatkowo, poza zwykłą strzelaniną przygotowujemy różne tryby gry urozmaicające rozgrywkę, które nazywamy scenariuszami. Scenariusze gry w paintball ASG mogą być proste typu walka o flagę lub nieco bardziej skomplikowane jak na przykład Counter-Strike. Paintball ASG w Magnum Arena to jedyne takie miejsce w Trójmieście. Zapraszamy do gry wszystkich miłośników adrenaliny z Gdańska, Gdyni, Sopotu i całej Polski!

ASG vs Paintball

ASG, czyli inaczej Air Soft Guns, opiera się na używaniu podczas rozgrywki specjalnie przygotowanych replik broni palnej, które wiernie odzwierciedlają prawdziwą broń w skali 1:1. Decydując się na ASG w Trójmieście, możesz wybierać między różnymi rodzajami broni w zależności od preferencji. Klasyczny paintball wykorzystuje kulki z farbą, które są cięższe i zostawiają ślady na ubraniu. Do gry w paintball ASG używa się amunicji w postaci plastikowych kulek. Dzięki temu:

  • lepiej rozłożony środek ciężkości powoduje, że kulka leci precyzyjniej,
  • lżejsza kulka przede wszystkim mniej boli po trafieniu, a także pozwala nam strzelać z każdej odległości,
  • kulki są tańsze, a w związku z tym mamy więcej strzelania w niższej cenie.

Rozgrywka ASG jest więc mniej bolesna, czystsza, tańsza i dzięki temu przyjemniejsza!

Paintball ASG - emocjonująca rozgrywka

Sama rozgrywka ASG na Magnum Arenie w Trójmieście to tzw. CQB (close quarter battles), czyli walka w bliskim kontakcie, w terenie zurbanizowanym. Strzelamy na terenie symulującym budynki i pomieszczenia. Gra w paintball ASG jest bardzo dynamiczna oraz wymagająca. Dzięki lekkiej kulce i relatywnie małej mocy możemy strzelać do siebie z każdej odległości, co zwiększa realizm do maksimum. Często dochodzi do wymiany na odległościach 2-3 metry. Całą rozgrywkę w paintball ASG dodatkowo urozmaicają oferowane scenariusze, które dzielą się na:

  • strzelankowe,
  • dynamiczne,
  • zaawansowane,
  • specjalne.

Bez obaw – gra jest w 100% bezpieczna.

Paintball ASG to idealna rozrywka dla fanów adrenaliny!

Paintball ASG to doskonała rozrywka dla wszystkich miłośników dobrej zabawy z Gdańska, Gdyni, Sopotu i całej Polski! W Magnum Arenie zapewnimy niesamowite emocje, które sprawią, że wrócisz po więcej. Gra ASG w Trójmieście to świetna opcja także na specjalne okazje, takie jak wieczór panieński i kawalerski, imprezy urodzinowe, imprezy integracyjne i wiele innych. Nic tak nie łączy, jak gra drużynowa. Chcesz dostarczyć bliskim niezapomnianych wrażeń? Paintball ASG w Magnum Arenie to idealne miejsce na taką przygodę. Odwiedź nas, przetestuj sprzęt, a nawet zagraj próbną rozgrywkę.
Spoko, co nie?

Dlaczego my?

Różnorodne scenariusze rozgrywki
Scenariusze proste, szybkie i mniej skomplikowane oraz scenariusze zaawansowane, bardziej wymagające i nie mniej satysfakcjonujące.
Karabinki w dwóch wariantach mocy
Karabinki dla twardzieli z większą mocą oraz sprzęt dla osób szukających mniej intensywnych doznań ze strzelaniny, nawet dla graczy od 10 lat.
Świeże i czyste mundury. Dezynfekowane i nieparujące maski.
Na miejscu mamy pralnię i suszarki automatyczne. Wszystko pachnie świeżością. Maski natomiast są myte w gorącej wodzie i dodatkowo dezynfekowane środkiem Mikrozid. Przed wydaniem na maski nakładamy nasz autorski preparat zapobiegający parowaniu.
Działalność cały rok, bez wzgledu na pogodę
Mundurami i rękawicami zajmuje się pralnia Bielik. Maski natomiast są myte w wysokiej temperaturze oraz dezynfekowane płynem Velox. Maski dodatkowo pokrywane środkiem zapobiegającym parowaniu - to naprawdę działa!
Arena jest niemal w samym centrum Gdańska
Bardzo łatwo do nas dotrzeć zarówno samochodem, jak i tramwajem czy rowerem.
Specjalna oferta dla uczniów i studentów
Sami sprawdźcie naszą ofertę cenową

Sprawdź opinie o nas w Google oraz na Facebooku

Swietna zabawa dla kazdego mila i profesjonalna obsluga
Tomek K. (Google kwiecień 2021)
Bardzo podobało mi się zaangażowanie prowadzącego, który nie powiedział tu masz broń i idź się strzelać po czym wyszedł tylko bardzo się zaangażował, podkręcał tempo rozgrywki i czasem nawet sam grał. Była to moja pierwsza styczność z taką grą i dzięki niemu jestem przekonany że moja przygoda z nią na pewno nie zakończy się na jednym razie
Wojtek W. (Google marzec 2021)
Świetna rozrywka. Paintball ASG dużo lepszy od klasycznego paintballa
Karol K. (Google maj 2021)
Bardzo dobra organizacja i pozytywna energia bijąca od prowadzących. Sprzęt dobrej jakości i bardzo ciekawe zadania. Nie ma nudy i jest dużo biegania. Polecam! :)
Dominika (Google kwiecień 2021)

Zapraszamy do współpracy

Wieczór kawalerski czy impreza firmowa w Gdańsku ?

Paintball ASG jest doskonałą opcją na urozmaicenie różnych wydarzeń. Opracowaliśmy specjalne scenariusze pod wieczory kawalerskie, proponujemy zaawansowane gry integracyjne na spotkania firmowe, urodzinowe szaleństwo i sala na poczęstunek dla gości.

 

A może wkręcisz się w grę, kupisz własny sprzęt i zaczniesz trenować regularnie? Rower, bieganie, siłownia, taniec? ASG!