Ładowanie...

TOP Lista Areny ASG w Polsce - czyli miejscówki do bezpiecznej gry w Airsoft

Lista TOP najlepszych miejscówek do ASG Airsoft i paintball w Polsce

Zaczynasz swoją przygodę z ASG?A może jesteś już w tym sporcie od dawna? A może po prostu chcesz zobaczyć czym jest Airsoft, jak działają karabinki airsoftowe i sprawdzić czy spodoba ci się ten sport?

Tutaj pojawia się pytanie, gdzie szukać rozgrywek asg? Gdzie są bezpieczne miejsca do gry ASG? W tym artykule opisaliśmy znalezione przez nas areny na obszarze całej Polski.

Przedstawimy położenie, każdej z aren podrzucimy linka do strony internetowej. Zobaczysz jak wygląda każda z aren oraz powiemy ci, czy możesz wypożyczyć tam replikę ASG,  która pozwoli postawić Ci pierwsze kroki w ASG.

Na liście również miejsca oferujące paintball klasyczny.

Oczywiście kolejność przedstawionych aren jest przypadkowa :)

1. Magnum Arena Gdańsk

Ta Arena asg położona w północnej części województwa pomorskiego, konkretnie w Gdańsku przy ulicy Siennickiej 25B niemal w samym centrum miasta.

Miłośnicy airosftu i replik asg na tej arenie mogą brać udział w strzelankach odbywających się na dwóch  polach o łącznej powierzchni 1850 metrów kwadratowych. Oba pola gry odzwierciedlają czyste CQB z tym, że pierwsze pole – jasne – zostało zaprojektowane z myślą o szybkich, dynamicznych rozgrywkach asg trochę wpadających w speedsoft choć osłony są tutaj wysokie. Ciemne pole gry do asg jest bardziej zabudowane, przypomina bardziej labirynt. To gra CQB w czystej postaci. Znacznie większa ilość zabudowań wzmaga czujność i wymusza nieco wolniejszą zabawę.

Arena oferuję  możliwość wypożyczenia karabinków asg w trzech klasach oraz na dwóch poziomach mocy. Airsoft na Magnum Arenie jest dostępny nawet dla dzieci od 10 lat.

Organizator rozgrywek zapewnia pełne wyposażenie w wysokim standardzie dla graczy: świeże mundury, zupełnie nieparujące maski, rękawice, kominy no i oczywiście karabinki repliki asg.

Miejsce to oferuję możliwość zorganizowania swojej własnej gry prywatnej lub dołączenie do gier otwartych organizowanych kilka razy w tygodniu. Każdej grze towarzyszy instruktor asg, który zajmuje się grupą, przedstawia jak działają karabinki, wytłumaczy każdy scenariusz oraz podpowie co zrobić aby wygrać podczas strzelanki asg.

Wiecej szczegółów na tej stronie: https://www. magnumarena.pl/

2. ASG Action - Sulmin, Lublin, Warszawa

Ta arena asg organizująca strzelanki w lesie również usytuowana jest w północnej części województwa pomorskiego. Tym razem jesteśmy nieopodal Pruszcza Gdańskiego – w Sulminie.

ASG Action ma swoje lokalizacje również w Lublinie oraz Warszawie.

Rozgrywki asg są organizowane w terenie leśnym. Tutaj zielona taktyka będzie najważniejsza. Mimo to warto zaznaczyć, że na terenie znajdziemy wiele różnego rodzaju zabudowań oraz fortyfikacji. Okopy, wieże i wiele innych na pewno urozmaicą niejedną strzelankę asg w tym miejscu.

Miejsce to daje nam możliwość zorganizowania swojej własnej rozgrywki prywatnej oraz dołączenie do gry otwartej, która to odbywają się co tydzień w niedziele. Na miejscu możemy wypożyczyć repliki asg oraz umundurowanie wraz z okularami i maską typu stalker. Podczas gry również będzie towarzyszył nam organizator, który kontroluje grę i w razie potrzeby udzieli potrzebnej pomocy.

Jeśli szukacie rozgrywki asg lub chcecie postrzelać z replik asg w Lublinie, Warszawie czy okolicach Gdańska – to warto tam zajrzeć

Więcej informacji w linku: asg-action.pl/trojmiasto

3. GT Arena - Konstancin Jeziorna

Kompleks aren asg leżących w województwie mazowieckim w Konstancinie-Jeziorna na południe od Warszawy składający się z hotelu oraz hali sportowej przeznaczonej do gier speedosftowych.

Największy kompleks w pobliżu stolicy przeznaczony do gier airsoftowych ale nie tylko. Łączna powierzchnia całego ośrodka to 15tys metrów powierzchni, w tym 8000 metrów kwadratowych jest przeznaczonych pod samą rozgrywkę na repliki ASG. Kompleks składa się z 6-ściu aren przy czym, 4 z nich przeznaczone są do cqb w budynku, jedna do cqb na świeżym powietrzu.

Ostatnia arena to wyspecjalizowana miejscówka do treningów i gier speedsoft.

Miejsce oferuje zorganizowanie swojej własnej gry prywatnej w różnego rodzaju standardach, ale daje nam również możliwość dołączenia się do jednej z gier otwartych organizowanych 2 razy w tygodniu. Na GT Arenie mamy możliwość skorzystania z usługi wypożyczenia sprzętu takiego jak: replika asg, maska, kamizelka oraz kulki.

Dodatkowe informacje w linku: gtarena.pl

4. CS Arena Elbląg

CS Arena jest to arena airsoftowa położona w województwie Warmińsko-Mazurskim w Elblągu przy ulicy Grunwaldzkiej 2H. Arena daje nam możliwość rozegrania gier typu Airsoft CQB na przestrzeni 1200 metrów kwadratowych.

To rozbudowana hala z przeszkodami i pomieszczeniami do strzelanek asg wewnątrz budynku. Miejsce to dostarcza nam możliwości skorzystania ze Strzelnicy ASG,  wzięcia udziału w swojej grze zamkniętej asg z przyjaciółmi oraz dołączenie do organizowanych przez CS Arenę gier otwartych.

Na Arenie mamy mamy opcję wypożyczenia sprzętu w dwóch klasach: standard oraz premium, gdzie różnicą jest replika wyższej klasy. W pakiecie dostajemy nielimitowany dostęp do kulek oraz maskę lub okulary wedle własnego uznania. Istnieje również możliwość wyposażenia się w mundur lecz jest to dodatkowo płatna opcja. Na terenie CS Areny funkcjonuje również Serwis zajmujący się naprawami i tuningiem replik asg.

Więcej informacji w linku: csarena.pl

5. Battlezone Gliwice

Miejscówka do rozgrywek ASG leżąca w województwie śląskim niedaleko Katowic, dokładniej w Gliwicach przy ulicy Błonie 12.

Jest to Arena airsoftowa o bardzo zróżnicowanym terenie. Strzelanki asg również tutaj odbywają się w bliskich kontaktach CQB, choć jest też opcja gry w miejscówce określanej jako: „Miasto”, „Las”, „Pole z przeszkodami”.

Battlezone Areny mamy możliwość organizacji swoich gier prywatnych jak i uczestnictwo w organizowanych grach otwartych. Na terenie Battlezone areny mamy opcje wypożyczenia sprzętu takiego jak: Replika ASG, maska typu stalker, hełm, okulary i rękawice.

Regularnie odbywają się również wydarzenia, które publikowane są na stronie internetowej oraz na facebooku.

Battlezone arena daje możliwość gry również w paintball laserowy.

Więcej szczegółów w linku poniżej: battlezone-arena.pl/airsoft

6. Kwatera Stalkera Łódź

Kwatera Stalkera to arena ASG położona w województwie Łódzkim, w Łodzi przy ulicy Niciarnianej 50/52.

Miejsce do gier asg o powierzchni 2.500 metrów kwadratowych, przepełnione licznymi barykadami oraz pomieszczeniami. Przeznaczona do gier Airsoftowych typu CQB.

Na jej terenie jesteśmy w stanie zorganizować grę prywatną oraz przyłączyć się do organizowanych gier otwartych. Jedną z opcji jest wypożyczenie sprzętu, w którego skład wchodzi: Replika, okulary, maska stalker oraz kulki.

Opis ze strony organizatora:

Od ponad roku tworzymy wzorowaną na zachodnich standardach, jedną z najbardziej nowoczesnych oraz największych w pełni zadaszonych aren airsoftowych w Polsce gdzie światła, dźwięk i technologia potęgują emocje wśród uczestników rozgrywek. Gwarancją sukcesu okazał się

zaprojektowany przez aktywnych graczy ASG, zbudowany od podstaw poligon, który oprócz przemyślanego rozkładu budynków i pomieszczeń (na 2500 m2 strefy rozgrywki powstała „makieta” miasta – do użytku graczy w strefie rozgrywki oddaliśmy prawie 50 pomieszczeń, korytarze, przejścia i tarasy) oferuje gościom takie udogodnienia jak strzelnica ASG, ławki, stoły, toalety z prysznicem oraz dystrybutor wody z możliwością zaparzenia kawy i herbaty.

 

Więcej szczegółów tutaj: kwaterastalkera.pl

7. Bunkier Wojkowice

Bunkier Wojkowice to arena położona w województwie śląskim, niedaleko Katowic, w Wojkowicach.

Sama Arena jest położona 15 metrów pod ziemią w starym bunkrze atomowym oraz starym biurowcu. Sama powierzchnia areny liczy 17.500 metrów kwadratowych w tym 900 metrowy labirynt pod ziemią z licznymi pomieszczeniami. W środku bunkra mieści się sporych rozmiarów zbrojownia w której jesteśmy w stanie wypożyczyć sprzęt taki jak: karabinek asg (wiele różnych wariantów) mundur, hełm, rękawice, kamizelki oraz maskę lub okulary.

Na terenie Bunkra możemy zorganizować swoją własną grę prywatną ale możemy również dołączyć do jednej z gier otwartych, które są organizowane  parę razy w tygodniu.

Więcej informacji w linku: www.bunkierwojkowice.pl/index.html

8. Furia Dąbrowa Górnicza

Arena asg pod nazwą Furia możemy znaleźć w województwie śląskim a konkretniej w Dąbrowie Górniczej.

Obiekt na strzelanki ASG, w którym rozgrywane są gry to stary pięcio-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 2000metrów kwadratowych. Budynek jest stylizowany na starą podziemną bazę wojskową. Na Arenie jesteśmy w stanie wypożyczyć sprzęt taki jak replika asg oraz mundur.

Na terenie tego obiektu istnieje możliwość organizacji własnych gier prywatnych ale również są organizowane gry Otwarte.

Dodatkowo w ofercie są również Nerfy co spodoba się młodszym poszukiwaczom przygód

Szczegóły w linku: centrumgier.net

9. Sim-Ba Battle Arena Bieszkowice

SimBattle Arena to miejscówka asg położona w województwie Pomorskim w Bieszkowicach, blisko niedaleko Trójmiasta.

Pole gry jest mocno zróżnicowane ponieważ mamy w nim możliwość strzelania się na bliskich jak i dalekich dystansach, lecz dominuje Las. Miejsce to daje nam możliwość wypożyczenie sprzętu, w którego skład wchodzą: karabinek asg oraz ochrona twarzy.

Na Sim Battle Arenie jesteśmy w stanie zorganizować swoją grę wraz ze swoją ekipą jak i jesteśmy w stanie przyłączyć się do jednej z gier otwartych. Arena będzie świetnym miejscem dla miłośników Airsoftowtych snajperek ASG ze względu na otwarty teren rozgrywek.

Opis ze strony: SiM Battle Arena to miejsce, gdzie każdy może zapoznać się z AirSoftem oraz z symulacją pola walki z karabinem ASG w rękach. Niezależnie od tego, czy jesteś starym wyjadaczem, czy pierwszy raz słyszysz o ASG jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom rozrywki. Zorganizujemy dla Was wieczór kawalerski i panieński, imprezę integracyjną, a także zapraszamy na regularne gry otwarte.

Więcej szczegółów w linku: sim-ba.pl

Extra paintball i ASG Toruń

Kolejna arena znajdująca się w województwie kujawsko-pomorskim, lecz tym razem bardziej w jego centrum dokładnie w Toruniu.

Sama Arena jest mocno nastawiona na Paintball ale miłośnicy Airsoftu również znajdą na niej coś dla siebie. Na Arenie w Toruniu mamy możliwość wynajęcia wyposażenia w trzech wariantach jak również możliwość zjedzenia pysznej kiełbaski z grilla po grze.  Samo pole jest stworzone dla miłośników świeżego powietrza, jest ono pełne wielu zabudowań, podwyższeń i wielu innych.

Paintball i Airsoft zaistniał w naszym życiu niespodziewanie. Przerodził się z dobrej zabawy i hobby w fantastyczny stały element życia, wokół którego wszystko się kręci! Ten dreszcz emocji i nieprzewidywalność ludzkich zachowań jest jak gra multiplayer online na sterydach, w prawdziwych warunkach, z prawdziwymi przeciwnikami i sprzymierzeńcami. Nigdy się nie nudzi! Codziennie można grać inny scenariusz, z innymi przeciwnikami, w innych warunkach oświetleniowych… Tylko czy dacie radę? – My damy! zapraszam Was codziennie, bez ograniczeń!

Więcej informacji w linku: paintball.torun.pl

11. ASM Arena Warszawa

ASM to arena mieszcząca się w województwie mazowieckim – w Warszawie – miejscówka łącząca tereny zewnętrzne oraz tereny wewnątrz budynku.

Opis ze strony internetowej: Na powierzchni ponad 10 000 m2 rozmieszczone zostały przeszkody stałe, jak i mobilne. Obiekt idealnie nadaje się zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych graczy. Arenę tworzy grupa specjalistów a zarazem miłośników posiadających odpowiednie przeszkolenie zapewniając merytoryczną, jak i doraźną pomoc podczas rozgrywek.

W naszej ofercie znajdują się zarówno urodziny dla dzieci w postaci zabawy NERF, LaserTag, rozgrywki Airsoftowe oraz Paintballowe dedykowane dla osób dorosłych w szczególności na wieczory kawalerskie. Wraz z wykwalifikowanymi trenerami zadbamy o to, żeby Twoi goście dobrze się u nas bawili. Zapoznaj się z opiniami o nas na portalach: facebook, groupon, google

Więcej informacji na stronie internetowej: asmarena.pl

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Wyznacz trasę
Kontakt
Skontaktuj się
z nami
Mailowy
Mailowy
Telefoniczny
Telefoniczny

Masz pytania?

Napisz do nas
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Znajdź swoje pytanie i odpowiedź

Prosimy o umawianie gier i wizyt :)

Na arenie jesteśmy o nieregularnych porach i nie zawsze można nas zastać. Dlatego jeśli wybierają się Państwo do nas prośba o kontakt celem umówienia spotkania :)

Godziny pracy podane w wizytówce Google są poglądowe i odnoszą się do godzin pracy telefonicznej obsługi klienta.

Ile to kosztuje ?

Cena gry jest zależna od dnia, godziny, długości rozgrywki oraz klasy sprzętu.

Przykładowe pozycje z cennika

 • 1,5h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem standard 0 w sobotę to 139zł/os
 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem standard 0 w piątek lub niedzielę 99zł/os
 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem w poniedziałek międy 10:00 a 15:00 to 69zł/os

Cennik szczegółowy znajduje się tutaj: [KLIKNIJ LINK]

Jak zarezerwować grę ?

Wypełnij formularz rezerwacji

Napisz do nas maila na bok@magnumarena.pl lub skontaktuj się na facebook’u

Zadzwoń pod numer: 505978511

Jak to wygląda? Jak przebiega rozgrywka ?

 1. Rozgrywki prowadzą instruktorzy, który zajmują się przygotowaniami, tłumaczeniem zasad i kwestii technicznych oraz prowadzeniem gry.
 2. Na początku przygotowujemy i ubieramy się w szatni.
 3. Pierwsza gra: rozgrzewka pozwala graczom poznać szczegóły gry przy prostej szybkiej grze.
 4. Kolejne gry to szybkie dynamiczne rozgryki typu Flagi czy Dominacje oraz zaawansowane typu Napad na bank czy Counter-Strike
 5. Po upływie czasu zdajemy sprzęt w szatni

Czy to boli ?

 • Dysponujemy dwoma poziomami mocy do wyboru: silniejsze karabinki dla pełnej adrenaliny i silniejszych wrażeń po trafieniach oraz obniżona moc dla osób szukających spokojniejszej zabawy, gdzie trafienia są bezpieczne nawet dla osób w wieku 10 lat
 • Kulka jest znacznie mniejsza niż w klasycznym paintballu. Obniżona moc karabinków dodatkowo niweluje te wrażenia do minimum z zachowaniem wystarczających paramterów zasięgu i celności

Minimalny wiek uczestnika ?

 • W grze nie powinny brać udziału osoby młodsze niż 10 lat
 • Minimalny wiek uczestnika to 10 lat
 • Gracze w wieku 10 lat są już na tyle samodzielni, że potrafią sprostać wymaganiom bezpieczeństwa, czy poziomowi trudności rozgrywek

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach
12:00-20:00
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.