Ładowanie...

Rezerwacja gra prywatna

Nietypowe atrakcje w Magnum Arena

Magnum Arena to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska. Jest to jedna z nietypowych atrakcji tego pięknego miasta. Lokalizacja praktycznie w ścisłym centrum sprawia, że łatwo do nas dojechać zarówno własnym środkiem transportu, jaki i korzystając z komunikacji miejskiej. Magnum Arena zapewnia niezapomniane atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zajmujemy się organizacją urodzin, wieczór kawalerskich oraz imprez firmowych. Dysponujemy przestronną halą, która idealnie nadaje się do rozgrywek paintball ASG.

 

Zarezerwuj termin!

 

Zapewnij rozrywkę sobie i bliskim w Magnum Arena w Gdańsku

Jeśli szukasz ekstremalnej rozrywki w Gdańsku, to nasza oferta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Uczestnicy gry mogą wybierać między prostymi, dynamicznymi oraz zaawansowanymi scenariuszami, co pozwala dopasować poziom trudności zadań do potrzeb i oczekiwań wszystkich uczestników. Każda grupa ma swojego Mistrza gry, który dba o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg rozgrywki.

Paintball ASG różni się od tradycyjnej wersji tym, że w kulkach wystrzeliwanych z broni nie ma farby, dzięki czemu są one lżejsze oraz mniejsze. Zwiększa to także poziom bezpieczeństwa oraz sprawia, że trafienia są mniej bolesne. W Magnum Arena dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który przypomina prawdziwą broń. To dodatkowo zwiększa realizm gry i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Wyjątkowa atrakcja dla młodzieży i dorosłych w Gdańsku

Nasza oferta rozrywki w Trójmieście jest przeznaczona dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci powyżej 10 lat. Arena jest dostosowana do potrzeb różnych grup wiekowych, dlatego każdy uczestnik wychodzi z rozgrywki zadowolony. Jednocześnie w grze może brać udział 40 osób. Zajmujemy się przygotowywaniem niezapomnianych spotkań firmowych, które są zdecydowanie bardziej emocjonujące niż tradycyjne wyjazdy integracyjne.

Paintball ASG - doskonała rozrywka dla dorosłych i dzieci w Trójmieście

Paintball ASG to świetna gra, która spodoba się osobom w różnym wieku. Wyróżniają ją przede wszystkim angażujące i ciekawe scenariusze gier, które są nie lada wyzwaniem. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt, w tym nieparujące maski, w których stosujemy nasz autorski płyn. Dzięki niemu uczestnicy mogą swobodnie oddać się rozgrywce bez dodatkowych utrudnień.

Paintball ASG w Magnum Arena w Gdańsku - atrakcja na każdą okazję!

Przed rozpoczęciem rozgrywki zostaniesz poinstruowany i dowiesz się, jak grać bezpiecznie. Nasza scenariusze są starannie opracowywane w taki sposób, aby zainteresowały nawet najmniej przekonanych. Dowodem na to, że są one ciekawe jest to, że wielu uczestników wraca do nas ponownie. Bez względu na to, czy chcesz zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, urodziny czy też spotkanie firmowe, nasza oferta z pewnością idealnie trafi w Twój gust. Po rozgrywce możesz skorzystać z sali, gdzie możesz przygotować dalszą część spotkania.

 

Sprawdź ofertę Magnum Arena lub skontaktuj się z nami!

Zarezerwuj termin!

Skontaktuj się z nami!

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Wyznacz trasę
Kontakt
Skontaktuj się
z nami
Mailowy
Mailowy
Telefoniczny
Telefoniczny

Masz pytania?

Napisz do nas
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Znajdź swoje pytanie i odpowiedź

Prosimy o umawianie gier i wizyt :)

Na arenie jesteśmy o nieregularnych porach i nie zawsze można nas zastać. Dlatego jeśli wybierają się Państwo do nas prośba o kontakt celem umówienia spotkania :)

Godziny pracy podane w wizytówce Google są poglądowe i odnoszą się do godzin pracy telefonicznej obsługi klienta.

Ile to kosztuje ?

Cena gry jest zależna od dnia, godziny, długości rozgrywki oraz klasy sprzętu.

Przykładowe pozycje z cennika

 • 1,5h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem standard 0 w sobotę to 139zł/os
 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem standard 0 w piątek lub niedzielę 99zł/os
 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem w poniedziałek międy 10:00 a 15:00 to 69zł/os

Cennik szczegółowy znajduje się tutaj: [KLIKNIJ LINK]

Jak zarezerwować grę ?

Wypełnij formularz rezerwacji

Napisz do nas maila na bok@magnumarena.pl lub skontaktuj się na facebook’u

Zadzwoń pod numer: 505978511

Jak to wygląda? Jak przebiega rozgrywka ?

 1. Rozgrywki prowadzą instruktorzy, który zajmują się przygotowaniami, tłumaczeniem zasad i kwestii technicznych oraz prowadzeniem gry.
 2. Na początku przygotowujemy i ubieramy się w szatni.
 3. Pierwsza gra: rozgrzewka pozwala graczom poznać szczegóły gry przy prostej szybkiej grze.
 4. Kolejne gry to szybkie dynamiczne rozgryki typu Flagi czy Dominacje oraz zaawansowane typu Napad na bank czy Counter-Strike
 5. Po upływie czasu zdajemy sprzęt w szatni

Czy to boli ?

 • Dysponujemy dwoma poziomami mocy do wyboru: silniejsze karabinki dla pełnej adrenaliny i silniejszych wrażeń po trafieniach oraz obniżona moc dla osób szukających spokojniejszej zabawy, gdzie trafienia są bezpieczne nawet dla osób w wieku 10 lat
 • Kulka jest znacznie mniejsza niż w klasycznym paintballu. Obniżona moc karabinków dodatkowo niweluje te wrażenia do minimum z zachowaniem wystarczających paramterów zasięgu i celności

Minimalny wiek uczestnika ?

 • W grze nie powinny brać udziału osoby młodsze niż 10 lat
 • Minimalny wiek uczestnika to 10 lat
 • Gracze w wieku 10 lat są już na tyle samodzielni, że potrafią sprostać wymaganiom bezpieczeństwa, czy poziomowi trudności rozgrywek

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach
12:00-20:00
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.