Ładowanie...

Sprzęt do paintball ASG, z którego korzystamy

Wybierz spluwę i ruszaj do gry

Do Waszej dyspozycji jest cały arsenał replik ASG. Od czarnych aż po różowe. O mocy zapewniającej pełną adrenalinę oraz takie, które świetnie spiszą się dla grup szukających spokojniejszej zabawy.

Zobacz więcej szczegółów niżej

Karabinki o pełnej mocy

Dla kogo?

Większość naszych klientów wybiera właśnie ten wariant sprzętu. Karabinki z pełną mocą świetnie sprawdzą się podczas wieczoru kawalerskiego, czy imprezy firmowej samych mężczyzn. Jeśli szukasz pełnych doznań z zabawy i jednocześnie nie obawiasz się adrenaliny z wyraźniejszymi trafieniami to właśnie jest gra dla Ciebie. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat.

Czy to jest bezpieczne?

Może to brzmieć trochę strasznie. Spokojnie. System jest przystosowany do bezpiecznej zabawy dla mężczyzn szukających silniejszych doznań. Maski, które otrzymujecie w ramach pakietu wyposażenia zapewniają pełne bezpieczeństwo. Dopiero zdejmując maskę narażasz się na poważną kontuzję.

Czy to jest bolesne?

Jeśli obawiasz się bólu od trafienia wybierz karabinki o obniżonej mocy. Tutaj trafienie z bliska może być bolesne, a strzelamy z każdej odległości. Choć zdecydowanie mniej, niż przy klasycznym paintballu.

Strzelanina w pełnym tego słowa znaczeniu i z pełną adrenaliną

Karabinki o obniżonej mocy

Dla kogo?

Obniżona moc to wariant przeznaczony dla młodszych uczestników lub osób obawiających się bólu od trafienia. Wszystkie kobiety mają jednak niższy próg bólu, więc ten wariant sprzętu jest również dla Was. Gra nabiera trochę innego wymiaru. Bo przestajemy się bać trafień, więc chętniej atakujemy.

Czy to jest bezpieczne?

Tak, jest to w pełni bezpieczne. Trafienia nawet w odsłoniętą część ciała, czy z bardzo bliska są jak ukłucie. Trochę zapiecze i tyle.

Czy to może być bolesne?

Jeśli ktoś jest bardzo delikatny to rzeczywiście, również te karabinki mogą być za mocne. Trzeba pamiętać, że jednak jesteśmy na grze, gdzie strzelamy do siebie, a kulka leci na dość dużą odległość. Wiele osób mówi, że tego w ogóle nie czuć. Spotykamy się jednak z opiniami, że nawet te słabsze karabinki są mocne.

 

Urodziny Małego Komandosa w Gdańsku? Gracze w wieku 10-14 lat korzystają u nas z karabinków opisywanych w tej części.

Wieczór panieński w Gdańsku może być jeszcze ciekawszy. Karabinki o obniżonej mocy to sprzęt przeznaczony właśnie dla Was, dziewczyny.

Uważamy, że wysoka jakość sprzętu to podstawa dobrej zabawy

Karabinek po każdej grze jest przestrzeliwany pod kątem mocy, zasięgu oraz mocy. Następnie ładowane są akumulatory i uzupełniana amunicja. Dopiero wówczas karabinek trafia gotowy na ścianę zbrojowni.

Dbamy o to, byś w trakcie rozgrywki zajmował się jedynie zabawą i nie musiał martwić o sprzęt. Jednakże jeśli wybrany sprzęt z jakichś powodów nie spełnił Twoich oczekiwań, koniecznie zgłoś to obsłudze – natychmiast rozwiążemy problem lub wybierzesz sobie nowy karabinek.

 

Możesz wziąć udział w grze z własnym sprzętem z dostosowaną mocą do 340fps na kulkach 0,2g oraz 1,07J przy cięższych kulkach.

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Wyznacz trasę
Kontakt
Skontaktuj się
z nami
Mailowy
Mailowy
Telefoniczny
Telefoniczny

Masz pytania?

Napisz do nas
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Znajdź swoje pytanie i odpowiedź

Prosimy o umawianie gier i wizyt :)

Na arenie jesteśmy o nieregularnych porach i nie zawsze można nas zastać. Dlatego jeśli wybierają się Państwo do nas prośba o kontakt celem umówienia spotkania :)

Godziny pracy podane w wizytówce Google są poglądowe i odnoszą się do godzin pracy telefonicznej obsługi klienta.

Ile to kosztuje ?

Cena gry jest zależna od dnia, godziny, długości rozgrywki oraz klasy sprzętu.

Przykładowe pozycje z cennika

 • 1,5h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem standard 0 w sobotę to 139zł/os
 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem standard 0 w piątek lub niedzielę 99zł/os
 • 1h gry + przygotowania z pełnym wyposażeniem w poniedziałek międy 10:00 a 15:00 to 69zł/os

Cennik szczegółowy znajduje się tutaj: [KLIKNIJ LINK]

Jak zarezerwować grę ?

Wypełnij formularz rezerwacji

Napisz do nas maila na bok@magnumarena.pl lub skontaktuj się na facebook’u

Zadzwoń pod numer: 505978511

Jak to wygląda? Jak przebiega rozgrywka ?

 1. Rozgrywki prowadzą instruktorzy, który zajmują się przygotowaniami, tłumaczeniem zasad i kwestii technicznych oraz prowadzeniem gry.
 2. Na początku przygotowujemy i ubieramy się w szatni.
 3. Pierwsza gra: rozgrzewka pozwala graczom poznać szczegóły gry przy prostej szybkiej grze.
 4. Kolejne gry to szybkie dynamiczne rozgryki typu Flagi czy Dominacje oraz zaawansowane typu Napad na bank czy Counter-Strike
 5. Po upływie czasu zdajemy sprzęt w szatni

Czy to boli ?

 • Dysponujemy dwoma poziomami mocy do wyboru: silniejsze karabinki dla pełnej adrenaliny i silniejszych wrażeń po trafieniach oraz obniżona moc dla osób szukających spokojniejszej zabawy, gdzie trafienia są bezpieczne nawet dla osób w wieku 10 lat
 • Kulka jest znacznie mniejsza niż w klasycznym paintballu. Obniżona moc karabinków dodatkowo niweluje te wrażenia do minimum z zachowaniem wystarczających paramterów zasięgu i celności

Minimalny wiek uczestnika ?

 • W grze nie powinny brać udziału osoby młodsze niż 10 lat
 • Minimalny wiek uczestnika to 10 lat
 • Gracze w wieku 10 lat są już na tyle samodzielni, że potrafią sprostać wymaganiom bezpieczeństwa, czy poziomowi trudności rozgrywek

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach
12:00-20:00
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.