toggle

Rozpoczęliśmy przenosimy Magnum Areny. Od lipca 2019 do Lutego 2020 Magnum jest nieczynne.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z przenosinami na naszym facebook'u.

Wszystkie scenariusze zostały opisane i rozrysowane w naszych katalogach gier, który udostępniamy graczom na czas rozgrywki. Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdy scenariusz od ręki w ciągu 1 do 10 minut. Zapytajcie o katalog swojego animatora rozgrywki.

Gry proste to warianty rozgrywki, w których gracze mają do wykonania jedno nieskomplikowane zadanie lub po prostu wyeliminować przeciwników na określonych łatwych zasadach.

Te scenariusze są polecane dla grup, które pierwszy raz grają w ASG, paintball czy paintball laserowy. Scenariusze te są też świetne na rozgrzewkę czy szybką niewymagającą strzelaninę.

Przepychanki: gracze stają po dwóch stronach piętra. Walczą między sobą do utraty wszystkich żyć. Odrodzenia w miejscach wyznaczonych. Podobne warianty niewymienione: przepychanki czasowe, przepychanki na kilka pięter, przepychanki klasyczne.

Walka o flagę: klasyczna rozgrywka, w której gracze walczą o flagę przeciwnika. Podobne warianty rozgrywki opisane  w zakładce scenariusze zaawansowane: Flagi na 3 piętrach, Flagi na 5 piętrach.

IX kompania: jedna z drużyn broni się przez określony czas w wyznaczonej przestrzeni, druga drużyna atakuje z każdej możliwej strony. Gra trwa przez 4-5 minut i jeśli po tym czasie chociaż jeden broniący przetrwa, cała drużyna broniących wygrywa. Podobny scenariusz: zaawansowana IX kompania.

Kaski: szczegóły w trakcie imprezy.

Beczka: szczegóły w trakcie imprezy.

Trzy pozycje: szczegóły w trakcie imprezy.

Quake: gramy każdy na każdego. Osoba która ginie jest wyłączona z gry na 10 sekund, po czym natychmiast wraca do gry.

Dominacja prosta: szczegóły w trakcie imprezy.

Koktajl Mołotowa: szczegóły w trakcie imprezy.

Sztafeta: gracze walczą na mniejszej przestrzeni 2vs2 lub 3vs3. Pozostali gracze czekają. Jeśli ktoś ginie zmienia się z czekającym na swoją kolej graczem ze swojej drużyny. Każdy ma po 2 życia więc wygrywa drużyna, w której będą jeszcze aktywni gracze.

 

Część scenariuszy prostych gier paintball ASG celowo nie ma opisów. Są to dla nas wyjątkowe gry opracowane specjalnie dla szpitala stoczniowego, gdzie prowadzimy rozgrywki. Chcielibyśmy też, aby nasza konkurencja nie podebrała tak łatwo naszych pomysłów na wyjątkowe typy rozgrywki.

 

Obsługujemy do dwóch gier odbywających się w tym samym czasie. Gry te są zupełnie od siebie niezależne. Zamknij W przypadku problemów z wyświetlaniem kalendarza - Otwórz kalendarz w nowym oknie