toggle

Wszystkie scenariusze zostały opisane i rozrysowane w naszych katalogach gier, który udostępniamy graczom na czas rozgrywki. Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdy scenariusz od ręki w ciągu 1 do 10 minut. Zapytajcie o katalog swojego animatora rozgrywki.

Gry zaawansowane to warianty rozgrywki, w których gracze mają do wykonania jedno lub kilka zadań lub po prostu wyeliminować przeciwników na określonych zasadach.

Te scenariusze są polecane dla grup, które grały już kilka razy w ASG, paintball czy paintball laserowy. Scenariusze zaawansowane proponujemy też graczom, którzy są pierwszy raz i wybrali warianty zabawy dwugodzinne lub dłuższe. Scenariusze te świetnie sprawdzają się na imprezy integracyjne a jeden z nich szczególnie polecamy na wieczór kawalerski.

Walka o flagę na 3 lub 5 piętrach: rozwinięcie klasycznej gry o flagę.

Zaawansowana IX kompania: szczegóły w trakcie imprezy.

Kalambury: szczegóły w trakcie imprezy.

Counter-Strike: jedna z drużyn jako antyterroryści mają zadanie uratować zakładników i nie dopuścić do wysadzenia określonych miejsc. Druga drużyna zajmuje się w tym czasie podkładaniem ładunków.

Dominacja KillHouse: drużyny przejmują kontrolę nad kolejnymi punktami na mapie przez określony czas. Liczy się tylko wynik końcowy ilości przejętych punktów.

Dominacja klasyczna: drużyny przejmują kontrolę nad kilkoma punktami na mapie przez określony czas. Liczy się czas sumaryczny kontroli punktów.

Dominacja "zero": szczegóły w trakcie imprezy.

Gupi Gupi: szczegóły w trakcie imprezy.

Poszukiwacze skarbów: w skrócie gracze przeszukują zakamarki szpitala stoczniowego w poszukiwaniu różnych skarbów.

Hosts: drużyny rywalizują ze sobą o ilość uratowanych zakładników.

Milionerzy: drużyny przeszukują arenę w poszukiwaniu "hajsów" - wirtualnej waluty, którą przechowują w skarbcu. Gracze przeciwnej drużyny mogą robić ataki na skarbiec i kraść "hajsy".

Vip: jeden z graczy musi zostać przeprowadzony określoną drogą w określone miejsce. Vip gdy zostanie trafiony ginie a drużyna, która go prowadziła przegrywa.

Część scenariuszy zaawansowanych gier paintball ASG celowo nie ma opisów. Są to dla nas wyjątkowe gry opracowane specjalnie dla szpitala stoczniowego, gdzie prowadzimy rozgrywki. Chcielibyśmy też, aby nasza konkurencja nie podebrała tak łatwo naszych pomysłów na wyjątkowe typy rozgrywki.

Obsługujemy do dwóch gier odbywających się w tym samym czasie. Gry te są zupełnie od siebie niezależne. Zamknij W przypadku problemów z wyświetlaniem kalendarza - Otwórz kalendarz w nowym oknie