Loading...

TOP Lista Areny ASG w Polsce - czyli miejscówki do bezpiecznej gry w Airsoft

 • Home page
 • /
 • News
 • /
 • TOP Lista Areny ASG w Polsce - czyli miejscówki do bezpiecznej gry w Airsoft

1. Magnum Arena Gdańsk

Ta Arena asg położona w północnej części województwa pomorskiego, konkretnie w Gdańsku przy ulicy Siennickiej 25B niemal w samym centrum miasta.

Miłośnicy airosftu i replik asg na tej arenie mogą brać udział w strzelankach odbywających się na dwóch  polach o łącznej powierzchni 1850 metrów kwadratowych. Oba pola gry odzwierciedlają czyste CQB z tym, że pierwsze pole – jasne – zostało zaprojektowane z myślą o szybkich, dynamicznych rozgrywkach asg trochę wpadających w speedsoft choć osłony są tutaj wysokie. Ciemne pole gry do asg jest bardziej zabudowane, przypomina bardziej labirynt. To gra CQB w czystej postaci. Znacznie większa ilość zabudowań wzmaga czujność i wymusza nieco wolniejszą zabawę.

Arena oferuję  możliwość wypożyczenia karabinków asg w różnych klasach oraz na dwóch poziomach mocy. Airsoft na Magnum Arenie jest dostępny nawet dla dzieci od 10 lat.

Organizator rozgrywek zapewnia pełne wyposażenie dla graczy: świeże mundury, zupełnie nieparujące maski, rękawice, kominy no i oczywiście karabinki repliki asg.

Miejsce to oferuję możliwość zorganizowania swojej własnej gry prywatnej lub dołączenie do gier otwartych organizowanych kilka razy w tygodniu. Każdej grze towarzyszy instruktor asg, który zajmuje się grupą, przedstawia jak działają karabinki, wytłumaczy każdy scenariusz oraz podpowie co zrobić aby wygrać podczas strzelanki asg.

Wiecej szczegółów na tej stronie: https://www. magnumarena.pl/

2. ASG Action - Sulmin, Lublin, Warszawa

Ta arena asg organizująca strzelanki w lesie również usytuowana jest w północnej części województwa pomorskiego. Tym razem jesteśmy nieopodal Pruszcza Gdańskiego – w Sulminie.

ASG Action ma swoje lokalizacje również w Lublinie oraz Warszawie.

Rozgrywki asg są organizowane w terenie leśnym. Tutaj zielona taktyka będzie najważniejsza. Mimo to warto zaznaczyć, że na terenie znajdziemy wiele różnego rodzaju zabudowań oraz fortyfikacji. Okopy, wieże i wiele innych na pewno urozmaicą niejedną strzelankę asg w tym miejscu.

Miejsce to daje nam możliwość zorganizowania swojej własnej rozgrywki prywatnej oraz dołączenie do gry otwartej, która to odbywają się co tydzień w niedziele. Na miejscu możemy wypożyczyć repliki asg oraz umundurowanie wraz z okularami i maską typu stalker. Podczas gry również będzie towarzyszył nam organizator, który kontroluje grę i w razie potrzeby udzieli potrzebnej pomocy.

Jeśli szukacie rozgrywki asg lub chcecie postrzelać z replik asg w Lublinie, Warszawie czy okolicach Gdańska – to warto tam zajrzeć

Więcej informacji w linku: http://asg-action.pl/trojmiasto/

3. GT Arena - Konstancin Jeziorna

Kompleks aren asg leżących w województwie mazowieckim w Konstancinie-jeziorna na południe od Warszawy składający się z hotelu oraz hali sportowej przeznaczonej do gier speedosftowych.

Największy kompleks w pobliżu stolicy przeznaczony do gier airsoftowych ale nie tylko. Łączna powierzchnia całego ośrodka to 15tys metrów powierzchni, w tym 8000 metrów kwadratowych jest przeznaczonych pod samą rozgrywkę na repliki ASG. Kompleks składa się z 6-ściu aren przy czym, 4 z nich przeznaczone są do cqb w budynku, jedna do cqb na świeżym powietrzu.

Ostatnia arena to wyspecjalizowana miejscówka do treningów i gier speedsoft.

Miejsce oferuje zorganizowanie swojej własnej gry prywatnej w różnego rodzaju standardach, ale daje nam również możliwość dołączenia się do jednej z gier otwartych organizowanych 2 razy w tygodniu. Na GT Arenie mamy możliwość skorzystania z usługi wypożyczenia sprzętu takiego jak: replika asg, maska, kamizelka oraz kulki.

Dodatkowe informacje w linku: https://gtarena.pl/

4. CS Arena Elbląg

CS Arena jest to arena airsoftowa położona w województwie Warmińsko-Mazurskim w Elblągu przy ulicy Grunwaldzkiej 2H. Arena daje nam możliwość rozegrania gier typu Airsoft CQB na przestrzeni 1200 metrów kwadratowych.

To rozbudowana hala z przeszkodami i pomieszczeniami do strzelanek asg wewnątrz budynku. Miejsce to dostarcza nam możliwości skorzystania ze Strzelnicy ASG,  wzięcia udziału w swojej grze zamkniętej asg z przyjaciółmi oraz dołączenie do organizowanych przez CS Arenę gier otwartych.

Na Arenie mamy mamy opcję wypożyczenia sprzętu w dwóch klasach: standard oraz premium, gdzie róznicą jest sama replika wyższej klasy. W pakiecie dostajemy nielimitowany dostęp do kulek oraz maskę lub okulary wedle własnego uznania. Istnieje również możliwość wyposażenia się w mundur lecz jest to dodatkowo płatna opcja. Na terenie CS Areny funkcjonuje również Serwis zajmujący się naprawami i tuningiem replik asg.

Więcej informacji w linku: https://csarena.pl/

5. Battlezone Gliwice

Miejscówka do rozgrywek ASG leżąca w województwie śląskim niedaleko Katowic, dokładniej w Gliwicach przy ulicy Błonie 12.

Jest to Arena airsoftowa o bardzo zróżnicowanym terenie. Strzelanki asg również tutaj odbywają się w bliskich kontaktach CQB, choć jest też opcja gry w miejscówce określanej jako: “Miasto”, “Las”, “Pole z przeszkodami”.

Battlezone Areny mamy możliwość organizacji swoich gier prywatnych jak i uczestnictwo w organizowanych grach otwartych. Na terenie Battlezone areny mamy opcje wypożyczenia sprzętu takiego jak: Replika ASG, maska typu stalker, hełm, okulary i rękawice.

Regularnie odbywają się również wydarzenia, które publikowane są na stronie internetowej oraz na facebooku.

Battlezone arena daje możliwość gry również w paintball laserowy.

Więcej szczegółów w linku poniżej: https://www.battlezone-arena.pl/airsoft

6. Kwatera Stalkera Łódź

Kwatera Stalkera to arena ASG położona w województwie Łódzkim, w Łodzi przy ulicy Niciarnianej 50/52.

Miejsce do gier asg o powierzchni 2.500 metrów kwadratowych, przepełnione licznymi barykadami oraz pomieszczeniami. Przeznaczona do gier Airsoftowych typu CQB.

Na jej terenie jesteśmy w stanie zorganizować grę prywatną oraz przyłączyć się do organizowanych gier otwartych. Jedną z opcji jest wypożyczenie sprzętu, w którego skład wchodzi: Replika, okulary, maska stalker oraz kulki.

Opis ze strony organizatora:

Od ponad roku tworzymy wzorowaną na zachodnich standardach, jedną z najbardziej nowoczesnych oraz największych w pełni zadaszonych aren airsoftowych w Polsce gdzie światła, dźwięk i technologia potęgują emocje wśród uczestników rozgrywek. Gwarancją sukcesu okazał się

zaprojektowany przez aktywnych graczy ASG, zbudowany od podstaw poligon, który oprócz przemyślanego rozkładu budynków i pomieszczeń (na 2500 m2 strefy rozgrywki powstała „makieta” miasta – do użytku graczy w strefie rozgrywki oddaliśmy prawie 50 pomieszczeń, korytarze, przejścia i tarasy) oferuje gościom takie udogodnienia jak strzelnica ASG, ławki, stoły, toalety z prysznicem oraz dystrybutor wody z możliwością zaparzenia kawy i herbaty.

 

Więcej szczegółów tutaj: kwaterastalkera.pl/

7. Bunkier Wojkowice

Bunkier Wojkowice to arena położona w województwie śląskim, niedaleko Katowic w Wojkowicach.

Sama Arena jest położona 15 metrów pod ziemią w starym bunkrze atomowym oraz starym biurowcu. Sama powierzchnia areny liczy 17.500 metrów kwadratowych w tym 900 metrowy labirynt pod ziemią z licznymi pomieszczeniami. W środku bunkra mieści się sporych rozmiarów zbrojownia w której jesteśmy w stanie wypożyczyć sprzęt taki jak: karabinek (wiele różnych wariantów) mundur, hełm, rękawice, kamizelki oraz maskę lub okulary.

Na terenie Bunkra możemy zorganizować swoją własną grę prywatną ale możemy również dołączyć do jednej z gier otwartych, które są organizowane  parę razy w tygodniu.

Więcej informacji w linku: https://www.bunkierwojkowice.pl/index.html

8. Furia Dąbrowa Górnicza

Arena asg pod nazwą Furia możemy znaleźć w województwie śląskim a konkretniej w Dąbrowie Górniczej.

Obiekt na strzelanki ASG, w którym rozgrywane są gry to stary pięcio-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 2000metrów kwadratowych. Budynek jest stylizowany na starą podziemną bazę wojskową. Na Arenie jesteśmy w stanie wypożyczyć sprzęt taki jak replika asg oraz mundur.

Na terenie tego obiektu istnieje możliwość organizacji własnych gier prywatnych ale również są organizowane gry Otwarte.

Dodatkowo w ofercie są również Nerfy co spodoba się młodszym poszukiwaczom przygód

Szczegóły w linku: centrumgier.net

9. Sim-Ba Battle Arena Bieszkowice

SimBattle Arena to miejscówka asg położona w województwie Pomorskim w Bieszkowicach, blisko niedaleko Trójmiasta.

Pole gry jest mocno zróżnicowane ponieważ mamy w nim możliwość strzelania się na bliskich jak i dalekich dystansach, lecz dominuje Las. Miejsce to daje nam możliwość wypożyczenie sprzętu, w którego skład wchodzą: karabinek asg oraz ochrona twarzy.

Na Sim Battle Arenie jesteśmy w stanie zorganizować swoją grę wraz ze swoją ekipą jak i jesteśmy w stanie przyłączyć się do jednej z gier otwartych. Arena będzie świetnym miejscem dla miłośników Airsoftowtych snajperek ASG ze względu na otwarty teren rozgrywek.

Opis ze strony: SiM Battle Arena to miejsce, gdzie każdy może zapoznać się z AirSoftem oraz z symulacją pola walki z karabinem ASG w rękach. Niezależnie od tego, czy jesteś starym wyjadaczem, czy pierwszy raz słyszysz o ASG jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom rozrywki. Zorganizujemy dla Was wieczór kawalerski i panieński, imprezę integracyjną, a także zapraszamy na regularne gry otwarte.

Więcej szczegółów w linku: sim-ba.pl

Extra paintball i ASG Toruń

Kolejna arena znajdująca się w województwie kujawsko-pomorskim, lecz tym razem bardziej w jego centrum dokładnie w Toruniu.

Sama Arena jest mocno nastawiona na Paintball ale miłośnicy Airsoftu również znajdą na niej coś dla siebie. Na Arenie w Toruniu mamy możliwość wynajęcia wyposażenia w trzech wariantach jak również możliwość zjedzenia pysznej kiełbaski z grilla po grze.  Samo pole jest stworzone dla miłośników świeżego powietrza, jest ono pełne wielu zabudowań, podwyższeń i wielu innych.

Paintball i Airsoft zaistniał w naszym życiu niespodziewanie. Przerodził się z dobrej zabawy i hobby w fantastyczny stały element życia, wokół którego wszystko się kręci! Ten dreszcz emocji i nieprzewidywalność ludzkich zachowań jest jak gra multiplayer online na sterydach, w prawdziwych warunkach, z prawdziwymi przeciwnikami i sprzymierzeńcami. Nigdy się nie nudzi! Codziennie można grać inny scenariusz, z innymi przeciwnikami, w innych warunkach oświetleniowych… Tylko czy dacie radę? – My damy! zapraszam Was codziennie, bez ograniczeń!

Więcej informacji w linku: http://paintball.torun.pl/

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Designate the route
Kontakt
Contact
us
Mailowy
Mailowy
Telefoniczny
Telefoniczny

DO YOU HAVE ANY QUESTIONS?

Write to us
Are you sure?

Please complete all fields correctly.

Find your question and answer

How much does it cost?

The price depends of a day, start time, game lenght and equipment class.

Examples from our price list:

 • 1,5h games + preparations with full equipment in Saturday is 139PLN/person 
 • 1h games + preparations with full equipment in Friday or Sunday is 99PLN/person
 • 1h games + preparations with full equipment for students in Monday-Thursday between 10:00 and 15:00 is 69 PLN/person

Detailed price list is here: [CLICK THE LINK]

How to make reservation?

Fill reservation form. Click “Book a game” box in main menu

Send us an email to bok@magnumarena.pl or contact us through Facebook’s messenger.

Call us: +48505978511

How does the game look like?

 1. Every game is guided by set instructor to your group. We will take care about games, safety and technician issues.
 2. Firstly we have preparations. You will get uniforms, gloves and masks in the changing rooms. Then you choose your bb gun and we explain rules.
 3. Warm-up for the first game that let players get first experience with the game before harder games
 4. Next are dynamic games like Flags, Dominations or similar
 5. Then we play more advanced like Bank Robbery or CounterStrike
 6. After time has elapsed we finish the game. Meeting in changing room to hand over the equipment

Does it hurt? Is it painful?

 • We have two levels of power that you can choose: stronger guns for full adrenaline and stronger experience after hit or lower power guns for people looking for lighter game, where hits are safe even for players 10 years old
 • Bullet is much more lighter than in classic paintball. Energy of bullet is lower. But it can be still painful because of piercing/stinging effect. Lower power eliminates this effect to minimum with enough range and accurate of shoots

What is the limit of age?

 • Younger players than 10yo should not take part in the game
 • The minimum age of player is 10 years old

Send us your phone noumber. We will call you back :)

12:00 - 20:00 (12pm - 8pm)
Are you sure?

Please complete all fields correctly.